Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Aki nem látta még moziban,...

Aki nem látta még moziban, holnap este megnézi a TV2-n az Elkxrtuk filmet?

Figyelt kérdés
[link]
2022. márc. 13. 19:24
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
57%
Nincs az az Isten
2022. márc. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
55%
Miért tenném? Annyi kiváló film a világon, és így is rövid az élet ahhoz, hogy mindet megnézhessem, miért pazarolnám akkor egy középszerű propagandafilmre, amit ráadásul mégcsak nem is egy magyar ember rendezett, tehát még azt se lehet elmondani róla, hogy teljeskörű magyar alkotás (a rendező szerepe az egyik legfontosabb egy filmben, csak ezért mondom ezt.)
2022. márc. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
43%

#9

Tudtad, hogy a Bosszúállók filmek is teljesen igazak, minden full reális benne, mint az Elxurtukban

2022. márc. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
52%
Undorító propaganda film. Még nem láttam amúgy.
2022. márc. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Akkor honnan tudod, hogy az, ha még nem láttad?
2022. márc. 14. 14:58
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Én megnéztem. Hát, majdnem bealudtam rajta.😂
2022. márc. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
22%

Még meg se jelent, amikor már a libsik rácuppantak, hogy jól lepontozzák.

Megnéztem. Nem mondom, hogy annyira jó film, de egész izgalmas volt. Emlékszem személyesen is a történtekre. Nem voltam kint az utcán akkor, de figyelemmel követtem az eseményeket.

Sajnos attól tartok, a mai fiatalok (akik még gyerekek voltak vagy még meg sem születtek 2006-ban) ez alapján nem értenék igazán, mi is történt. Viszont cseppet sem szájbarágós. Egyáltalán nem nevezhető propaganda filmnek, akik ezt állítják, vagy nem nézték meg, vagy olyan előítéletesen, hogy nem láttak tőle.

2022. márc. 14. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!