Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lehet még szavazatszámlálónak...

Lehet még szavazatszámlálónak jelentkezni?

Figyelt kérdés

2022. márc. 12. 18:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Még nyitva tartják a regisztrációs lehetőséget: [link]

Bár a napokban olvastam, hogy megvan a kellő számú jelentkező, és már elkezdték a felkészítésüket, oktatásukat. De, próbálkozhatsz.

2022. márc. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én is ezt néztem, a facebook oldalukon írták, hogy február 20-ig lehet jelentkezni, de látom, hogy még lehet. Illetve azt is, hogy már jelentkezett 22 ezer számláló. Azon gondolkodtam, hogy lehet-e másnál jelentkezni?
2022. márc. 12. 18:34
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Bármelyik pártnál. A fenti civil szervezet csak "munkaközvetítő", ténylegesen a választáson indulók jelölhetnek legfeljebb 2 tagot a számlálóbizottságba. (Őket nem illeti meg a hivatalosan delegáltaknak járó 50 ezer Ft-os juttatás; a delegáló párt, pártszövetség adhat nekik javadalmazást, ellátást.)
2022. márc. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!