Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Könnyű, vagy nehéz lesz...

Könnyű, vagy nehéz lesz államfőnek lennie Novák Katalinnak ezekben a szokatlan időkben?

Figyelt kérdés
Gondolom, nem kell magyarázni, mit értek szokatlan időkön. Egy államférfinak, akarom mondani államnőnek :) igen határozott állásfoglalásokat kell tennie és sok múlik a kiállásán, szavain.

#háború #államfő #Novák #sikeresség #belpolitikai nehézségek
2022. márc. 11. 10:20
A kérdező szavazást indított:
Könnyű
Mint Ádernek
Nehéz, de állni fogja a sarat
Fog hibázni
Bele is bukhat
18 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Mi okozna nehézséget?
2022. márc. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
93%
A rogánminisztériumtól megkapja mit kell mondani, orbántól pedig megkapja mit kell aláírnia.
2022. márc. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
85%

Egy magyar államfőnek nesze semmi fogd meg jól kijelentéseket kell tennie. Megspékelve pár álszent lózunggal.


Azt meg bármelyik álmából felébresztve készség szinten hozza.


Ezen kívül időnként parádéznia kell, meg aláírni amit elé tolnak.

2022. márc. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell semmiféle rendkívüli állásfoglalásokat tennie.
2022. márc. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
81%
Könnyű meló: semmit sem kell csinálnia, a pozíció értelmét vesztette. Göncz forog a sírjában, Sólyom meg szégyelli a helyzetet Novák helyett is. Az utóbbi idők senkiházijai (Smidth, Áder, Novák) a nyomukba sem érhetnek.
2022. márc. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
91%
Én valahogy javasoltam volna az ellenzéknek, hogy inkább Sólyomnak adjanak esélyt, mert hasonlókorú lett volna mint mondjuk Róna Péter... viszont legalább őt se a jobb, se ballib oldal nem tudta volna befefolyásolni, mert kellően felette állt a dolgoknak...
2022. márc. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
90%
Én nem irigylem tőle. Sokan nem gondolják alkalmasnak, valószínűleg a Fidesz is a hatalom megőrzése miatt rakta oda, nem valódi érdemei alapján, erre én nem lennék büszke, nőként is biztos fog kapni hideget-meleget, főleg, hogy nők között sincs egyetértés az eddigi ténykedései kapcsán, nőktől is kapja az ívet rendesen. Persze, kap annyit, hogy van miből fizetnie a pszichológust meg a pszichiátert, ha nem bírja.
2022. márc. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
88%
Sima aláíró robot lesz. Ez nem nehéz munka, Plagi bácsi már megmutatta, illetve Áder Janó is csak a látszat kedvéért dobott vissza 1-2 dolgot.
2022. márc. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
79%

7

Ugyan már! Sándor-palota a lakhelye, ott nem engedik be a konyhába, de nem a foodpanda viszi nekik az ételt, testőröket kap a családja, sofőr szállítja, külön szabó készíti a protokollruhákat, a fodrász is házhoz megy, aláíró tollat is ingyen kap, miért idegeskedne?

2022. márc. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

2-est tudom ismételni...

Sajnos olyan államfőnk van, akitől valószínűleg a saját megbízói sem várnak önálló gondolkodást, szóval majd leírják, hogy mikor mit mondjon.

2022. márc. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!