Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Várjátok, hogy hátha felmegy...

Várjátok, hogy hátha felmegy a választások után a benzin ára 600, vagy akár 700 forint fölé, és akkor a kocakocsikázók végre buszra csücsülnek?

Figyelt kérdés
Az ellenzék esetén látok erre legnagyobb esélyt. Végre talán nem kéne folyamatosan dugóban várnom, hanem lehetne haladni.

2022. márc. 10. 13:46
A kérdező szavazást indított:
Igen, várom
Nem, nem érdekel
Nem, inkább legyen olcsó a bwnzin és üljek dugóban
28 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A fidesz se fogja fentartani, az a csoda ha valasztasokig kihuzzak, csomo benzinkuton nem kapni mar benzint, hiaba olcso ha nem jut.
2022. márc. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
19%
Remélem lesz MZP-vel 1000 forint is. Nekem nem számít. Túl sok embernek megy jobban most, sok lett az autó. Ideje a prolikat helyre tenni áprilisban. O1G
2022. márc. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
53%

Értem én hogy megy a féltékenység, ha "nekem nincs neki van" alapon gondolkodunk.


Sajnos mindegy mennyi lesz az üzemanyag ára, meg kell vebnit.

2022. márc. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
68%
A kocakocsikázó csórikámék eddig sem tankolták tele az autót. Ők voltak akik 10-20 litert tankoltak mindig és szinte folyamatosan égett az alacsony üzemanyagszint jelző az autójukban. Én is ismertem ilyet. Ők már busszal járnak.
2022. márc. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
63%

“ Az ellenzék esetén látok erre legnagyobb esélyt. Végre talán nem kéne folyamatosan dugóban várnom, hanem lehetne haladni.”


Azt ugye tudom hogy 640 lenne, ma ha nem lenne árstop, és most pártod és kormányod vezet) sőt az Eurót se így adták át nektek, ja és a sávos adózást is szétaltáztátok, csakhogy a nagy “mely magyaroknak” akik amúgy is milliárdosok ugyan annyi %-ban vizessen adót mint pl egy normál keresetű. #shameonyou

2022. márc. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
83%
1000 forint lesz, akkor is kell, mert pecázni csak kocsival tudok menni. Különben is megvan szokva, fűtéshez kapok egy fillér támogatást sem.
2022. márc. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
62%
Durva lesz a helyzet. Ha innen is választást bír nyerni a Fidesz, akkor ennek az országnak annyi.
2022. márc. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
88%

Nem.

Sosem járok autóval, ebből a szempontból felőlem aztán 20.000 forint is lehetne egy liter, DE abba nem gondolnak bele sokan, hogy ha az üzemanyag drágul akkor minden drágul, hiszen az áruszállítás többe kerül.

Úgyhogy nem, elhivatott tömegközlekedőként se várom a 800 forintos benzint.

2022. márc. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Tehát, annak szurkolsz, hogy minden élelmiszer dráguljon. Okos dolog?
2022. márc. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
70%
Most is annyinak kéne már lennie a világpiaci árak szerint! Nem értem, hogy ez a fogyatékos Orbán miért csinálja ezt. Én ma már nem tudtam tankolni, mert amelyik kútra nagy nehezen be is jutottam, ott nem volt gázolaj.
2022. márc. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!