Én pont az előbb írtam hogy befejeztem vele a dolgot, én írtam érveket neki, ő meg ezeket úgy próbálta megcáfolni hogy de akkor is nekem van igazam és kész le is írtam, ha valaki nem képes megcáfolni az érveket onnantól kezdve nem lehet komolyan venni, és csak magát minősíti az illető ezért is mondtam hogy ezzel azt bízonyitja hogy inkompetens és rá kell hagyni a dolgokat, ha van egy kis esze ezután elgondolkodik ezen és elszégyelli magát ha nem akkor meg a saját szegénységi bizonyítványát mutagatja mások előtt továbbra is ami elég szánalmas dolog.
2022. márc. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
52/62 A kérdező kommentje:
Hát ez a jó balos módszer, ide írsz pár hazugságot amit megcáfolok utána meg elmenekülsz, hogy "jajj hagyjuk rá" , mert mattot kaptál..
2022. márc. 6. 15:48
53/62 anonim válasza:
Hagyjátok, majd megtudja
2022. márc. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
54/62 anonim válasza:
De pont ezaz hogy nem cáfoltad meg, hanem azt írtad neked van igazad és hülyeséget írok ez Bem cáfolás te iq betyár xdd. Látod erről beszélek, hogy buta vagy és még büszke is rá nagyon szánalmas, főleg hogy ilyen emberek még szavazhatnak is.
2022. márc. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
55/62 anonim válasza:
54: ilyen a tipikus fideszes szavazó. Tájékozatlan, buta, és magabiztosan mondja a hülyeségeit.
2022. márc. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
56/62 A kérdező kommentje:
#55
Ilyen inkább az ellenzéki akinek a nagy jelöltje mzp aki össze vissza beszél még saját elemzőik szerint is
2022. márc. 6. 17:06
57/62 anonim válasza:
De azt még MZP is felfogja, hogy miért nem jó, ha esik a forint árfolyama.
2022. márc. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
58/62 A kérdező kommentje:
MZP-nek az a jó ami a magyarnak rossz
2022. márc. 6. 17:20
59/62 anonim válasza:
Azért, mert a Forint értéke csökken, egyre kevesebbet fog érni a pénzed a boltban, jelenleg 20%-os inflációt már jósolnak. De lesz még több is.
2022. márc. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
60/62 anonim válasza:
"A forint gyengülése Orbán eszmefuttatása szerint azt jelenti, hogy tulajdonképpen "ellopják a pénzt az emberek zsebéből", mivel a bérből, fizetésből és egyéb járulékokból élők gyengébb forint esetén kevesebb árut tudnak megvásárolni a boltokban, a nyugdíjasok juttatása is kevesebbet ér."
"Orbán leszögezte: "a gyengébb forint egyértelműen ellentétes az emberek érdekeivel, a gyengébb forint gyengébb államot jelent, és gyenge forintot csak gyenge emberek akarhatnak."
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik. Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!