Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ellenzékiek akik az orosz gáz...

Ellenzékiek akik az orosz gáz elzárásával dobálóznak elzárták már esetleg otthon a fűtést?

Figyelt kérdés
2022. márc. 6. 10:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
Tőlem, azt a havi 2 köbmétert amit használok elzárhatják.
2022. márc. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
52%
Nem is fűtök, itt Thaiföldön nincs is tél.
2022. márc. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
50%

"Ellenzékiek akik az orosz gáz elzárásával dobálóznak"

itt most csokis süti olivióra gondolsz, vagy rajta kívül más is van aki ezt gondolja?

2022. márc. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
47%

#4

MZP

2022. márc. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Észrevette már valaki, hogy Puttyantó is ugyanezt alkalmazza, mint Viktorta? Mindig a másik a hibás, valakit ki kell nevezni hibásnak, de "én2 semmiben nem vagyok hibás...
2022. márc. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Deff ***** válasza:

Azért tehettünk volna nagyobb erőfeszítéseket is a gáztól való függésünk csökkentésére.


Az is elgondolkodtató hogy a német antinukleáris lobbiban mekkora szerepe lehetett az oroszoknak.

2022. márc. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
putyin-orbán-fidesznyik. Ezek mind egykutya! Ne akarjon tőlük senki normális gondolkodást!
2022. márc. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Putyin és Orbán nem normális,beteg emberek.Sajnos a fideszesek pedig elhisznek nekik mindent!Orbán egyfolytában hazudik az utóbbi napokban is.El ne higgye senki a gáz szállítással kapcsolatos orbán dumát! Semmi nincs aláírva ez ügyben.Csak orbán mondja,hogy mindne rendben.Paks 2 ügyben nem lehet folytatni semmit. a kémbank szintén el kell,hogy tűnjön az országból és egyéb ként sem végez itt semmi kézzel foghatót!
2022. márc. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
84%
El se kell zárni, semmi fűtértéke nincs az orosz géznak xD
2022. márc. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért én zárjam el? Nem én tettem függővé a ruszki gáztól az egész országot. De egyébként ha ezt a gyerekes metodikát követjük, akkor ugye te semmit nem veszel, ami a hanyatló nyugat ópiuma?
2022. márc. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!