Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mik voltak a baloldali ellenzé...

Mik voltak a baloldali ellenzéki média(444,telex,24,nyugatifény,stb.) legnagyobb ferdítései/hazugságai az elmúlt években csak, hogy a Fidesz ellen tegyenek?

Figyelt kérdés
2022. febr. 27. 14:30
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

10


Nem ez a kérdés? Hazugságokról volt szó. Akkor ezt nyugodtan hozzá lehet csapni a 6-os válaszhoz 6. hazugságnak.

2022. febr. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

A 6-os válaszban lévő lista alaptalan bs úgy, ahogy van. Semmit nem tettél mögé, hogy hiteles legyél - nyilván, mivel nem tudsz.


Az meg, hogy a te kis elmédben az, hogy a nem lakájmédia nyer néha napján 1-1 helyreigazítási pert (pedig naponta nyerhetnének egy jogallamban olyan 50-et) az nem jelenti, hogy nem részrehajló a bíróság...

2022. febr. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

12


Akkor a 12-es hozzászólásod is alaptalan, mert nincs hozzá bizonyító link. Egyébként nem vagyok az anyád, hogy 2022-ben tanítgassalak a gugli használatáról. Ha érdekel valami, keress rá, és ne az anyádra várj, hogy megtegye helyetted.

2022. febr. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Az én hozzászólásom logikailag helyes érvelés, amiben felhívom a figyelmed az általad vétett hibára, nem pedig egy állítás. A tied pedig egy alaptalan állítás. Bizonyos értelmi szint felett azért nem olyan nehéz a kettő között különbséget tenni.

Továbbá az bizonyít, aki állít. Jelen esetben te, én ugyanis semmit nem állítottam. Minden más csak levegőbe beszélés, ami ugyan fidesz körökben nagyon népszerű, de 80-as IQ felett már inkább nevetséges.

2022. febr. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

15


Te kezdtél el azon vitatkozni, hogy a kérdésben szereplő médiumok hazudnak-e. Persze bizonyítani nem tudtad, ha már az a téma, hogy ki kezdte. Bizonyos értelmi szint felett mindenki tud információt keresni. Az, hogy ez egyeseknek nem megy, az sok mindent megmagyaráz. Én biztos vagyok magamban, és képes vagyok olvasni és szelektálni hasznos és haszontalan információk és válaszadók között. Sohasem találkoztam még olyan mélyen ellenzéki hozzászólóval, aki értékelhető forrásokkal jött volna elő egy vitában. Ez ezután sem lesz így. Egyesek emberek így lettek nevelve és beidomítva.

2022. márc. 1. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!