Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Honnan ez az "kiállunk Ukrajna...

Honnan ez az "kiállunk Ukrajna területi integritása mellett" mantra és miért szinte kötelező ezt elmondani?

Figyelt kérdés

Miért mondja ezt el minden politikus?


Értem, ha mi magyarok nyíltan követelnénk jelen helyzetben Kárpátalját, vagy már most elfogadnánk a szabad Donyeck, Luhanszk területeket, az viszályt szülne több országgal.


De ezt a mondatot nem lehetne simán elkerülni? Ha Ukrajna elkerülhetetlenül szétesik, akkor nem jönne ki jól, hogy ilyen hagyta el magyar politikusok száját.


Akkor gyerek voltam, de Jogoszlávia szétesésénél is voltak ilyen közhelyek?


Szerintem ebben lehetnénk úgyis diplomatikusak, hogy nem teszünk ilyen vállalást.



2022. febr. 25. 20:36
 1/3 anonim ***** válasza:
70%
Mert ezt várják tőlük a főnökeik, vagyis a multik és a bankok.
2022. febr. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kiállni ki lehet önmagában egy mondat semmit nem tesz. Most jött el az ideje egy neohitler megjelenésének.
2022. febr. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
53%
Mert szerinted meg áll Ukrajnánál a vezér szerinted a demokráciába meg jogállamba miért nincs 12 évig egy vezetö.
2022. febr. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!