Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lehetséges,hogy végre megszünt...

Lehetséges,hogy végre megszüntetik a fizetős parkolás maffiáját és leszedik a parkolóórákat?

Figyelt kérdés

Most végre feketén - fehéren kiderült, hogy azért sarcolják aljasul az autósokat a parkolódíjakkal, hogy megtömjék a zsebüket az önkormányzatok vezérei.

Követelni kellene, hogy szüntessék meg az utálatos fizetős parkolást, ami csak pofátlan emberek zsebébe megy, semmi más célt nem szolgál.

Börtönbe az aljas Horváth Csabával, aki fosztogatja a népet!



2022. febr. 25. 20:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A forgalomcsillapítás egyik eszköze. Szerinted mi lenne a városban, ha mindenhol ingyen lehetne parkolni? Nem hogy el kellene törölni, de nyugodtan lehetne még rajta emelni, még mindig túl sok autó parkol a belváros kellős közepén.
2022. febr. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Attól nem lesz kevesebb autó, ha fizetni kell a parkolásért, az nem szabályoz semmit. Azért mennek a belvárosba az emberek, mert dolguk van ott és akkor muszáj nekik díjat fizetni, mert meg kell állniuk, hogy elintézhessék. Nem passzióból járnak oda, hogy a forgalmat növelhessék.

Lehetne ingyen is, emlékszem rá, milyen pöpec volt, amikor még nem sanyargatták az embereket a piszkos maffiózók.

De arra is emlékszem, hogy sohasem mentem oda azért, hogy parkolhassak, csak ha valami dolgom volt ott és muszáj volt menni.

2022. febr. 25. 22:03
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Világos, tehát mindenki 40 kg-os csomagokat pakol a belvárosban nap mint nap, így mindenképp szükség van az autóra, véletlenül sem lehet kiváltani tömegközlekedéssel. Ha ilyen nagyfiúk vagytok, hogy sz*arni is kocsival jártok, akkor nyilván a parkolási díjat is ki tudjátok gazdálkodni.
2022. febr. 27. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
16%

Nem szeretném ha nem lenne fizetős a parkolás mert akkor egyszerűen nem lehetne parkolni ahogy nem lehetett mikor Orbán nemrég felfüggesztette a járványhelyzetre hivatkozva, hogy az emberek autóval is menjenek ne a BKV terjesszék a vírust. Na pont emiatt nem tudtam kocsival menni mert nem lehetett letenni.

DE! A díjakat leszállítanám, kizárólag az önkormányzatok üzemeltethetnék nem adhatnák ki rablócégnek és a pénzt mind egy szálig az utakra, a közlekedésre kellene költeni és a parkolókat is karban kellene tartani belőle, pl. hótakarítani.

2022. márc. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

#4

Pedig semmi köze nincs a parkolási pénzek beszedéséhez a belvárosi, vagy akármilyen fogalomhoz, a kovid karanténos időszakában az ingyenes parkolás dacára mindenhol bőségesen volt hely. Aztán később ugyanúgy telítődtek a placcok, ahogy megindult a forgalom és kezdett a járvány iránti félelem múlni, semmi különbség nincs az ingyenes, vagy a fizetős parkolási forgalom között.

Azt is meg lehetne nézni, hogy az elmúlt évtizedek alatt mire használták a befolyt sarcot, szerintem egyetlen parkolóházat sem építettek belőle, amik vannak, azok mind egyéb tőkéből származnak, ezeket a gigászi pénzeket egyszerűen zsebre teszik, főképpen a beszedő cégek, akik komoly baksist osztanak az önkormányzatok ezért felelős embereinek, százmilliókat a zsebbe és pálmafákra költik a sarcot, meg luxusvillákra a legelegánsabb és legdrágább helyeken, tobzódva a luxusban és mindezt a mi kárunkra, a hitvány férgek, akiket én karóba húzatnék, bármilyen pártállásúak is.

Rablók ezek, egyszerűen rablók és tolvaj férgek.

Az egész egy korrupt bűnözés, ami a szemünk előtt folyik, lopás, fosztogatás a semmiért cserébe, egy olyan adó, ami a zsebükbe megy a hitvány bűnözőknek.

2022. márc. 11. 16:46
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk én amúgy azt a részét sosem értettem, hogy ezt milyen alapon adják ki magáncégeknek. Közterületekről van szó ami az embereké és az önkormányzatok is az embereknek gondozzák a közterületeket. Hogy jön a képbe magáncég aki ráadásul még nem is gondozza a területet, nem takarítja, nem tartja karban, nem végez útjavítást, felfestést, semmit. Ez nem olyan mintha én a szomszéd kertjét kiadnám másnak veteményezésre pénzért de a szomszédnak nem vagy csal alig adnék a befolyt pénzből de azért szólnék neki, hogy ugyan trágyázza már, rotálja már mert úgy tartható fenn a jó földminőség.
2022. márc. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
51%
#1 így is úgy is tele van parkolva, de akkor legalább nem a korruptak gazdagodnak rajtad
2022. márc. 12. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
48%
Puzsér programja volt a legjobb. Kizárni az autókat a belvárosból és kész.
2022. márc. 12. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tudom hogy a bíróságon több kell, de ha veszteségesre tudják kihozni a parkolást, akkor ott tuti sokat loptak.
2022. márc. 12. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!