Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek, őszintén, nem...

Fideszesek, őszintén, nem érzitek gáznak ezt a Gyurcsány-show kampányt?

Figyelt kérdés

A Youtube dobálja fel folyton ezeket a zs-kategóriás, idióta kampányreklámokat "Kis Ferikéről" meg a csapatáról...


Egyszerűen nem is hiszem el, hogy 2022-ben még képes egy kormány ilyen színvonalon aluli, nevetséges, gagyi reklámmal kampányolni, komolyan még én szégyellem magam közben, hogy agyilag ennyire zokni kormányunk van.


Na most őszintén, függetlenül attól, hogy fideszesek vagytok, nem érzitek gáznak ezeket a béna kampányreklámokat? Mintha kifejezetten visszamaradottakhoz akarnának szólni.



2022. febr. 25. 16:50
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is gaz. nem is csak az hogy a fidesz meg mindig ezen lovagol hanem hogy meg mindig van aki vevo erre. 10+ eve ez a fegyveruk, nem unja meg a nep?
2022. febr. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
80%

Nagyon gáznak tartom de azzal is tisztában vagyok, hogy van egy elég nagy réteg akit az ilyen jellegű dolgokkal lehet megfogni.

Szerintem a FIDESZ ügyesen csinálja azt, hogy több fronton kampányol. Egyik rétegnek Gyurcsányozás, egy másiknak migránsozás, de ezzel párhuzamosan ugye tolja a családpolitikáját amivel az értelmiség egy részét is maga mellé állítja. Az elmúlt pár szavazáson ez sikeres taktika volt, kiderül most mi lesz.

2022. febr. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
58%
Ha Gyurcsány tökös Putyin lenne, akkor már Orbánék nem élnének.
2022. febr. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
62%
A FIdesz a világ szánalma.
2022. febr. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!