Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán most vezetőként, és...

Orbán most vezetőként, és barátként is megbukott?

Figyelt kérdés

A jelen szituációhoz való hozzáállása bebizonyította, hogy Orbán gyáva. Nem mer felelősségteljes döntést hozni. Lavírozik az EU, és Oroszország között, pedig valamire való vezető nyíltan kimondja a véleményét, és állást foglal. Ráadásul a legfőbb szövetségesét is hátbaszúrta ezzel, hogy kimondta: elítéli amit Ukrajnával csinál. Eddig ki sem lehetett húzni a fejét Putyin fenekéből.

Én azt mondom, ha Orbán egy akkora kipcsak vezér lenne mint állítja magáról: akkor vagy álljon a barátja és szövetségese mellé, de teljes vállszélességgel, vagy pedig álljon Ukrajna, és a Nato/EU mellé, de akkor ne menjen le többé kutyába Putyinnak. Ez az ide-oda napraforgás a legjellemtelenebb dolog, amit művelhet.



2022. febr. 24. 20:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
19%
Nem.
2022. febr. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
#1: Indoklás? Én azért elég sokat érveltem a leírásomban.
2022. febr. 24. 20:08
 3/17 anonim ***** válasza:
93%
Putyinnal már megbeszélték, hogy nem haragszik meg, ha úgy csinálunk, hogy elítéljük.
2022. febr. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
70%

Kérdező,

lemaradtál a fejleményekről. Orbán Viktor ma délelőtt bejelentette, hogy elítélik Oroszország offenzíváját, kiállnak Ukrajna mellett, és az Uniós álláspontot követik. Ez annyiban merül ki, hogy minden tőlünk telhető humanitárius segítséget biztosítunk nekik, de arról szó sem lehet, hogy belepofázzunk a bunyójukba.

2022. febr. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
3%
Ne legyen igazam és legyek egy abszolút hülye barom lipsi, de nekem van egy érzésem, hogy nem véletlen lett a nagy honi hadseregünk átvezényelve a határra. Nehogy véletlen átlépjünk és ezt valaki picit férleértve NATO beavatkozásnak nézze.
2022. febr. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
91%
5: És ki venné ezt félreértésből nato beavatkozásnak?
2022. febr. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
4%
Na, mégis, ki "nem" szerené, hogy a NATO beavatkozzon a jelenlegi helyzetbe? Vajon, ki?
2022. febr. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
32%
Orbán nagyon is hibás ebben a háborúban! Addig nyalt putyinnak a sok vétóval az ellen,hogy Ukrajna EU tag legyen,hogy most megtámadta Oroszország! Köszönjük a sok aljas hazug képmutató nemkormányzás mellett,hogy sikerült ez is összehoznia!
2022. febr. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
89%
7: Csak azért kérdeztem vissza, mert Putyin pontosan tudná, hogy a kis csúti haverja miért kering a Kárpátalja környékén.. Putyin nem hülye..
2022. febr. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Ezért mondtam, hogy ezzel “hivatalosan” is belépne a NATO és ez a ruszki f@sz vissza tudna támadni -nyílván nem feltétlen minket-, mi csak provokációra lennénk jó
2022. febr. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!