Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit tesz Magyarország kormánya...

Mit tesz Magyarország kormánya hogy az ukrán migránsok ne jöhessenek be?

Figyelt kérdés

Ugye a háború elől menekülők ellen 2015 be a déli határra kerítést húztunk. A keleti határra mikor fogunk kerítést húzni az ukrajnába élők ne vehessék el a magyarok munkáját, ezek amúgy se dolgozni akarnak itt hanem csak a segélyt felvenni igaz fideszes elvtársak?

A migrációt meg kell állítani, gondolom most is akarnak a fideszesek aknazárat és géppuska fészkeket a beözönlő migránsok ellen. Remélem most sem lesz gond a menekültek a kerítés előtt éheznek majd igaz?


2022. febr. 24. 15:24
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
58%
Beszél 3 nyelven, és van diplomája, nem sokan álltak sorba a helyéért. Most minek gyűlölködsz? Lehetsz még te is ilyen helyzetben.
2022. febr. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
45%
Xanax, kérdező, amíg nem késő.
2022. febr. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
12 - Már túl vagyunk az eseményhorizonton ^^
2022. febr. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
40%

“Nekem van ukrán kollégám, dolgozik rendesen, továbbra is azt mondom, hogy nem azonosak az afrikaiakkal, akik még az angol wc-t sem tudják normálisan használni.”


Nekem is van ukrán kollégám. Vagy 30. Pont rájuk igaz, hogy a wc-t sem tudják normálisan használni. És a munkájuk szart sem ér

2022. febr. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Magyar nincs ilyen?
2022. febr. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
47%

Jók ezek az általánosítások. Pont a magyarok szoktam itt megvédeni, Németországban, sok kollégámnak nincs túl jó véleménye róluk, mióta láttuk, hogy a magyarok a munkaterületen úgy összeverekedtek, hogy kidöntötték a tulajdonos kerítését, aztán az utcán egymást köpdösve veszekedtek...

Na, én meg ilyen magyarokkal találkozok, akkor most ez alapján kéne a magyar társadalmat megítélnem?

2022. febr. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
0%

Szegény "kérdező" kicsit le van maradva.

A déli határon a háború után 20 évvel épült kerítés. Tudod, a délszláv háborúnak már vége van egy ideje.

2015-ben, s azóta is azt mondja a kormány, hogy a szomszéd országokba joga van elmenkülni bárkinek a háború elől.

2022. febr. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Ki kell ábrándítsalak, semmit. Sőt, azt nyilatkozták, hogy fel vannak készülve a menekültekre, és igyekeznek segíteni.
2022. febr. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!