Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most mit mondanak itt azok,...

Most mit mondanak itt azok, akik eddig magabiztosan mondták, hogy az amerikaiaik csak képzelődnek az orosz támadásról, az oroszok nem fognak támadni?

Figyelt kérdés
2022. febr. 24. 09:34
 1/10 anonim ***** válasza:
29%
Én eddig is sejtettem hogy lesz háború, csak az volt kérdés mennyi idő alatt provokálják ezt ki az oroszoknál.
2022. febr. 24. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%
hogy én csak egyszer tévedtem, de az amcsik 10 éve kéthetente mondták, hogy napokon belül támadnak az oroszok
2022. febr. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

na az amcsik sokkal többször tévedtek, mint én

2.voltam

2022. febr. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%
Én csak mosolygok rajtuk. Hónapok óta tudni lehetett, hogy csak idő kérdése.
2022. febr. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
72%

4

Igen, ezt már évekkel ezelőtt is hallottuk... most az egyszer bejött.

2022. febr. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Én eddig soha nem mondtam, de még csak nem is gondoltam ilyent. Egyszerűen nem voltak ráutaló jelek. Ment a szájkarate.


Most viszont megtörténtek az előkészületek és nem szájkarate volt, hanem ultimátum. És Putyint ismerve lehetett tudni, hogy lépni is fog. Ennyi.

2022. febr. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
77%

Kérdező, amit az amcsik csináltak az nevetséges volt. "Véletlenül" megjelent egy amerikai lap cikke amiben tényként lehozták az orosz támadást, mikor nem is történt semmi? Bejelentik melyik napon fognak az oroszok támadást indítani?

Attól mert később bármit is csináltak az oroszok, ez nem változik, ezek nevetséges hülyeségek - hazugságok voltak.

Ahogy mások már írták, évek óta megy a szöveg hogy most fognak az oroszok támadni és eddig nem történt semmi.

Az álló óra is naponta kétszer a pontos időt mutatja, de ettől még nem lesz jó az az óra.

2022. febr. 24. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
70%
Akik amerikaiakon viccelődtek, nem tudták miért mondják ezt. Amcsik megmondták hogy azzal fognak segíteni, hogy bármilyen információjuk van az oroszok támadásáról, ami eddig államtitok volt, azt most azonnal közreadják. Mikor mondták hogy holnapután támadnak az oroszok, nem hasraütéssel mondták, hanem erről belsős infójuk volt. Majd miután ezt elmondták, az oroszok gondolhatod hogy direkt nem támadtak. Ha az amerikaiak azt mondták volna hogy az oroszok NEM fognak támadni, szerinted mi történt volna? Másnap indulnak. Most azzal hogy pár napig játszották a hülyét az oroszok, elérték hogy az emberek abban a hitben éljenek tovább hogy az amerikaiak hülyék. Miközben annak köszönhetően tolódott a háború, hogy az amerikaiak kikürtölték a dátumot. Az oroszok meg akkor direkt nem támadtak aznap. Na majd most....
2022. febr. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
#8 És mégis mennyit segítettek az amerikaiak azzal, hogy 3 nappal később támadnak az oroszok?
2022. febr. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
84%
Nem sokat, de nem is ez volt a céljuk. Nagyjából tudni lehetett hogy előbb-utóbb az oroszok támadnak, csak a hülyék nem látták be (lásd Fideszesek).
2022. febr. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!