Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek, melyik állítás az...

Fideszesek, melyik állítás az ezek közül amikkel nem értetek egyet, és nem zavarnak ezek titeket?

Figyelt kérdés
mondok egy pár példát. az országunk lakosságának a harmadának,vagyis kb 3,3 millió embernek a jövedelme a létminimum alatt van. az EU második legszegényebb országa vagyunk. Emellett az EU-tól rekord összegű pénzeket kapunk, mégis a nyugat az ellenség, és újra az orosz a barát. a FIDESZ nem is próbálja véka alá rejteni, hogy vásárolja a szavazatokat (krumpli, alkohol, tüzelő...) akár határon túli magyarok esetében is, a falvak (igazából tényleg mindre igaz) polgármestereit és közalkalmazottaikat sokszor megfenyegetik és ellehetetlenítik amennyiben nem fideszre X-elnek. nem állnak ki a politikusaik újságírók elé, nem válaszolnaks semmire (Boldog karácsonyt kívánok!). A belső körös politikusaiknak szinte az összes családtagja milliárdos, de legalább százmilliók vannak a számláikon. Képesek elengedni az EU-tól kapott támogatást, csak azért mert jogállamisághoz kötnék azt. Ezek mellett van pénz milliárdok elszórására gyűlöletkampányra. Többször is megcsinálták, hogy egy ellenzéki párt által felterjesztett törvényjavaslatot leszavaztak, aztán pár hónap múlva ők újra felterjesztették és leszavazták, mintha az ő ötletük lett volna (kicsit gyerekes azért valljuk be). a Forint padlón, eközben azzal reklámozzák magukat hogy 2012-höz képest mennyivel növekedett a minimálbér vagy a nyugdíj, de ha azt kiszámolod láthatod, hogy az akkori minimálbér értéke többet ért mint a mostani 200e Ft. lassan nem lesz rendőr, mentős, tűzoltó, tanár, óvónő, ápoló mert kutyának nem nézik őket és éhbérért kell dolgozniuk. Orbán Viktor senkivel nem áll ki vitázni, holott ez egy alapvető dolog lenne egy demokráciában. Ha pl jelen esetben MZP nem ér fel hozzá (ez mögé bújik a Fidesz), miért nem áll ki ellene és veri agyon egy vita keretein belül? Ez neki abszolút pozitív lenne és sok kétes szavazót emggyőzne vele. Miért nem zavar Titeket az, hogy 20-30-40 évre titkosítanak minden számukra kínos aktát? akár egy akkora beruházást is mint a Paks2, ami kihatással lesz még sok-sok generációnyi magyarra. emelett tele van ex komcsival (ügynökakták titkosítva..) a párt, de kommunistázzák az ellenzéket. csak idén ahhoz hogy ennyi pénzt kiosszanak a választások miatt, több hitelt vettek fel, mint az agyon szidott Gyurcsány a gazdasági világválságkor (mondom ezt úgy,hogy nem szeretem GY.F.-et) holnapig tudnám sorolni ezeket, de azt hiszem ennyi elég. Őszinte válaszokat várok, Ti miért szavaztok a Fideszre? Van olyan állítás ami itt elhangzott de nem tartjátok igaznak? Köszönöm a válaszotokat! Kérem kerüljük az anyázást,tényleg érdekelne mit gondoltok!
2022. febr. 23. 11:50
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
értem, jó érvelés, nem csalódtam:D
2022. febr. 25. 05:56
 2/12 anonim ***** válasza:
0%

Ên se állok ki vitára veled.

Az egy szellemi műfaj, nem neked való, és nem MZP-nek.

A 3,3 milliót honnan veszed?

Mi értesz létminimum alatt?

Egyik se statisztikailag megfigyelt adat, csak egy random bemondás.

Most egy tisztes vitában a moderátor szólna ezért.

Te nem tudnál mit mondani.

Ezért a hátul tornyosuló EUROSTAT gárdához fordulna, hogy erősítsék meg a tényt, vagy vessék el.


És ez csak az első mondatod volna: öt perc üresjárat.


A vita egy értelmiségi dolog, hol vagy te ahhoz?

A is elég baj, hogy a nethez hozzáférsz.

2022. febr. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
85%

Ellenzéki magyar: létezik


Fideszesek: "Azért szavazok a Fideszre mert te egy buta beképzelt majom vagy akiből ömlik a fos!"

2022. febr. 28. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
hát, én azért megmondom őszintén el tudnék képzelni egy vitát köztem és bármely választott fideszes között, holnapig tudnék tényeket sorolni amiket ez a fasiszta maffiakormány követett el, na EZEK lennének azok amikre köpni-nyelni nem tudsz te sem és egyik narancssárga sem. pont ezért történt most is az hogy a felsorolt kb 20 undorító lépésük közül kiemeltél EGYET. na most a többi 19-nél nem én lennék aki kínosan hallgatna:D egy MZP meg szerintem álmából felkeltve is tudna akár pontosan, adatokkal alátámasztva felsorolni 150et:D nem véeltlen hogy a csúti se áll ki:) nagyobbat cumizna mint a patásördög ferinél:D
2022. febr. 28. 11:46
 5/12 A kérdező kommentje:
de egyébként igaazd van, beírtam gogolebe és forrással ellátott cikkeket is okád ki, de van ahol csak 2,5millió mélyszegénységben élő magyart ír. az pedig ugye kevés. biztosan sokáig tartana megkeresni az adott forrásokat, legalább +5perc, és ugrana az egyetlen támadható dolog is amit találtál a fent leírt tények között.
2022. febr. 28. 11:49
 6/12 anonim ***** válasza:
23%

Április 3. Választás.

Ötödik Orbán kormány!

Te meg kiteszed a fészre a fekete hátteret!

😀😀😀🍊🍊🍊👍👍👍👏👏👏👏

2022. febr. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
61%
#7 Putyin gazdád nagyon boldog lesz. XD
2022. febr. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
egészen elképesztő, egyben szomorú hogy tényleg 1 normális érvet nem tudtok felhozni a fideszre való szavazás mellett:(
2022. febr. 28. 13:17
 9/12 anonim ***** válasza:
74%

#9 Az egyetlen értelmes érv, amit eddig hallottam az kb. abból áll, hogy "hát nekem sok pénzem, meg kedveznek az adótörvények, a többi csövest meg leszarom XD"

Mondjuk ettől se lesznek szimpatikusabbak.

2022. febr. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
39%

A normális érv:


Baloldalon elvtelen hatalomvágytól hajtott nímandok vannak.


Míg a Fidesz sok nehézség árán megteremtette a boldog polgári élet lehetőséget.


Fenti állításnak rengeteg bizonyítéka van de talán legjobban azzal magyarázható hogy senki de tényleg senki nem akar rosszat magának. Fideszesek se és balosok se.

Míg a fideszeseknek 2,8-3,2 millió embernek így jó a Fidesz marad kormányon hiszen ez a többség.

Baloldal meg mehet a picsába hiszen nem képesek egy értelmes embert se kiállítani nem hogy egy pártot.

Ezért ők a kissebség.


Ennyi.

2022. febr. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!