Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tε is imádod a Bayer-Showt?

Tε is imádod a Bayer-Showt?

Figyelt kérdés
Ha már politikai műsorokról van szó én a Bayer showt szeretem. Minden műsort megnézem. Értelmes, szókimondó (ezért nem szeretik a liberálisak) valós betekintést ad a világról. Ami a legfontosabb nekem a hírekben ritkán bemondott bizarr dolgokról is tájékoztat a nyugati cenzúra ellenére és elmondja, hogy kell együtt értelmezni a világ színfalai mögött

2022. febr. 22. 18:34
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem, én valahogy kényelmetlenül érzem magam, ha retardáltakat, alkoholistákat meg alsóbbrendű élőlényeket mutogatnak a tévében a szórakoztatásomra.
2022. júl. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%
21 jómondod!
2022. júl. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%
Láttam pár videót róla, mindig a nyugdíjasok a nézők :D
2022. júl. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%
23: na hallod, azoknak ez reveláció! Kádár idejében nem trágárkodtak ilyen ótvarul a TV-ben! Most végre elengedhetik magukat!
2022. júl. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%
Én aztsem értem, hogy,hogyhogy beszélhet trágárul más embertársára!
2022. júl. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%
A kérdés provokáció, a szavazás meg olyan mint egy nemzeti konzultáció nincs valós választási lehetőség, mert a jó fideszbérenc kérdező kihagyta a nem szeretem, utálom, stb. szavazati lehetőségeket. Rátérve magára a Bayer showra nem más ez mint a velejéig romlott, a fidesz maffia oldalán maximálisan elkötelezett Bayer senkiházi pojáca fidesz propagándát frocsögős, trágár hangnemben terjesztő, szekunder szégyenérzetet keltő, hitvány média szemete. Nyilván egy jóérzésű ember ettől az alaktól már akkor rosszul lesz ha megszólal, de amikor már a mondandóját is értelmezzük nincs kétség, hogy csak egy teljesen agyhalott fideszpártkatona képes azt elviselni. Aki megnézi ezt a hányástengert az meg is érdemli, vagy pedig fizetik érte.
2023. febr. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Utálom
2023. febr. 25. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!