Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán feláldozná a magyar...

Orbán feláldozná a magyar életeket Ukrajnáért?

Figyelt kérdés
Úgy tünik német oldalon harmadjára is háborúba lép Magyarország. Szégyen hogy a magyargyűlölő oldalt támogatja Orbán(ukrajna magyarok másodrendü polgárok és kárpátalját ellopták)

2022. febr. 22. 07:31
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
96%
Várjuk meg az áprilist, hogy egyáltalán lesz-e választás, vagy a háború felzabál minket... :(
2022. febr. 22. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
73%

Azért tegyük hozzá, hogyha Oroszországot meg lehet állítani most, akkor valószínűleg kevesebb magyar fog meghalni mondjuk 10 éven belül, mintha elfoglalja a magyar lakta részeket is és megkezdődik egy politikai tisztogatás. Szerintem nekünk addig jó, amíg messze vagyunk az orosz határtól. Képzeld el, ha mi lennénk az orosz/NATO ütközőzóna.


Amúgy meg a megfogalmazása alapján nekem úgy tűnik, hogy az oroszok mellett áll, csak a világpolitika miatt nem meri bevallani, nehogy mi is beleessünk az oroszok elleni szankciókba a választások előtt. De nézd meg az orosz vs. a magyar nyilatkozatot.

2022. febr. 22. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
19%
Remélem nem. Szovjet testvéreink oldalán kell harcolnunk ukrajna ellen.
2022. febr. 22. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
85%
A multik profitjáért is simán feláldozza a magyar életeket, lásd covid-oltás. A nyugat hatalmának kiterjesztéséért is fel fogja.
2022. febr. 22. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

2-es

Szerintem nagyon elvagy tévedve. Az amerikaik atomtöltetet és hadsereget akarnak az oroszok nyakára telepíteni, ezt nyilván nem hagyhatják az oroszok.

Kiváncsi lennék mi lenne fordított esetben, lásd Kuba(lol pár évtizede amcsiknak se tetszett) vagy Mexikó.

Plussz Koszovó az kóser volt, de ukrajnából a szakadárok nem igaz?

Amerika érdeke a háború és a konfliktus

2022. febr. 22. 08:05
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Kettes vagyok bocsi nézzétek meg a román vs. a magyar nyilatkozatot. Orbán Viktor nem mondta ki, hogy zavarja, hogy az amit az oroszok csinálnak. Csak annyit mondott, hogy egyetértünk az EU-val…
2022. febr. 22. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

#5 Hol írtam bármit arról, hogy kinek van igaza, vagy jogos-e amit tesznek?


Szimplán leírtam, hogy nekünk szerintem az a legjobb, ha Oroszország határa messze van, mert ha nincs, akkor 5-10-15 év múlva simán mi lehetünk az ütközőzóna.

2022. febr. 22. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Pávatánc, nagyon müködött a 2.világháború idején is.

Nem mondja ki igen, de a lényeg nem változott Amerika és EU oldalán megyünk háborúba előbb utóbb, az is lehet hogy Orbán nem szivesen teszi de mégis megteszi

2022. febr. 22. 08:09
 9/22 A kérdező kommentje:
Oroszokkal való együttmüködés sokkal jobb lenne az országnak, az EU folyamatosan minden téren beleszól a belügyekbe, a szerepek felcserélődtek és az EU az ami a szovjetek voltak pár évtizede.
2022. febr. 22. 08:10
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

#8 Meglátjuk, szerintem nem biztos, hogy háborúzni fogunk. Ukrajna nem NATO tagállam, lehet csak fegyvert fognak neki eladni meg gazdasági szankciókat hoznak.


Amúgy nekünk mindegy, azt is meg fogjuk érezni, elég nagy az orosz piacról az import/exportunk.

2022. febr. 22. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!