Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha leszeretném váltani a...

Ha leszeretném váltani a Fidesz uralmi korrupt rendszerét, de jobboldali beállítottságú vagyok, akkor egyéniben az összefogás jelöltjére szavazzak, a listán meg a Mi Hazánkra?

Figyelt kérdés
2022. febr. 21. 20:52
 1/10 anonim ***** válasza:
16%
Miért, egy baloldali korrupt rendszert szeretnél?
2022. febr. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
65%
Én is jobboldali vagyok, listán és egyéniben is az összefogásra szavazok, így tartom a legesélyesebbnek a változást. Ha neked a Mi Hazánk szimpatikusabb, mint párt, akkor jó megoldás lehet ez is igen, nem kizárt, hogy bejutnak. Viszont esélyes, hogy ez esetben szükség esetén a Fideszt támogatnák. Bár legalább akkor ők is rá lennének kényszerítve bizonyos szintű kompromisszumra. Ha nem MZP lenne a miniszterelnök-jelölt, akkor valószínűleg én is más listát választanék.
2022. febr. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%
Minden téren az Összefogásra szavazz, az a biztos, ugyanis sose lehet tudni, hogy mit fog próbálni bűvészkedni a Fidesz, hogy valahogy mégiscsak ők győzhessenek.
2022. febr. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%
Abban biztos lehetsz hogy orbán minden aljasságra képes a hatalomért és a pénzért ugyhogy szavazz az ellenzékre egyéniben és a listán is.
2022. febr. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
47%
Jesszusom! Egy ellenzéki, aki magát jobboldalinak nevezi, valamint szajkózza a médiából ráragadt uralmi és korrupt jelzőket, nem tudja eldönteni, hogy kire szavazzon, ezért a GYK-n kér szakszerű segítséget. Bravissimo! (Jó, hogy nem kérdezel meg az utcán találomra kiválasztott járókelőket.) ...és ilyenek szavazhatnak... :-O
2022. febr. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
25%
Dehogy vagy te jobboldali.
2022. febr. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Szavazz Gattyánékra!
2022. febr. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
83%
#6: Miért ne lehetne jobboldali? Én is az vagyok, de az biztos, hogy többet nem szavazok a Fideszre. A korrupciót nem fogom tőlük sem elfogadni, a legújabb kommunista gazdaságpolitikájuk meg minden, csak nem jobboldali. Ennél még az összefogás programja is jobboldalibb.
2022. febr. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

#3:

Így is, úgy is, fog a Fidesz a választáson bűvészkedni.

2022. febr. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Listán semmiképpen sem szavazok az összefogásra, márcsak azért iss nem, mert MZP programjával javarészt nem értek egyet. De a Mi hazánkl programja javarészt szimpatikus számomra.

Egyéniben meg azért szavaznék az összefogás jelöltjére, mert azt én is tudom, hogyha Fidesz ynerne egyénieben akkor semilyen változás nem lesz.

2022. febr. 21. 22:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!