Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Simonka, az kigyonyelvu ezt...

Simonka, az kigyonyelvu ezt hogyan magyarazna ki?


2022. febr. 21. 12:47
 1/7 A kérdező kommentje:
Szerintem ez mar boven kimeriti a hazaarulas fogalmat
2022. febr. 21. 12:50
 2/7 anonim ***** válasza:
19%
Hát ebből a videóból semmi nem derül ki, max az, hogy vannak beruházások, akik még nem készültek el és nem lettek átadva. Na bumm. Az EU meg arra ad pénzt, amore ő akar, nem mi egyedül döntjük el.
2022. febr. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igazad van, van meg 30 napjuk befejezni. A problema az hogy mar az EU nem akar penzt adni. En nem is banom mert eddig csak elloptak a penzt, most meg mar nem lesz mibol lopni.
2022. febr. 21. 13:30
 4/7 A kérdező kommentje:
Amugy lattad te a 10 milliobol megvalosult merleget? Az pl. "megvalosult" es a penzt elkoltottek. Vagy azt a putrit ami ugyan igy "megvalosult" 75 milliobol. 20 km-en belul nincsen bicikliut a 250 millios kerekparos turakozpont kozeleben.
2022. febr. 21. 13:37
 5/7 anonim ***** válasza:
35%
Hitelesebb lett volna, ha engedi megszólalni (nem vágja ki) az oda tévedő embert.
2022. febr. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
2022. febr. 21. 14:39
 7/7 anonim ***** válasza:

#5 Fel is ajánlották, hogy elmondja, amit akar. Azért vágták ki, mert az a személy vagyonőr, nem pedig egy közszereplő. Úgyhogy kell az engedélye, hogy felvétel készüljön róla, amihez nem járult hozzá.

Nem mintha bármilyen egyszerű alkalmazott annyira tisztában lenne a cég üzleti ügyeivel, vagy egyáltalán lenne felhatalmazása, hogy a cég nevében nyilatkozzon.

2022. febr. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!