Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán már a gyermekteleneknek...

Orbán már a gyermekteleneknek is adna adókedvezményt?

Figyelt kérdés
Kapkod most össze vissza csak hogy hatalmon maradhasson, és ne kerüljön börtönbe. Miért 6 héttel a választások előtt kellett ezt bejelenteni? Eddig le volt szarva mindenki, a kórházi dolgozótól kezdve a nyugdíjasokig mindenki. Rezeg a léc de nagyon. Sikerül ezzel megvenni még valakit? 12 év utolsó 6 hetében akarja megvásárolni az emberek bizalmát?
2022. febr. 19. 17:45
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Orbán az ánuszom lyukának is adna adókedvezményt, ha azon múlna a szavazatom. Adna 2000 forintot, majd a boltban 20.000 forinttal drágább lenne a havi bevásárlásom. És akkor azt kellene hinnem és éreznem, hogy jól jártam.
2022. febr. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
12 év lopás 6 hét osztogatás. Ennyit sikerült az asztalra tenni
2022. febr. 19. 17:48
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
Hát ez már tényleg nagyon átlátszó, a saját méréseik szerint is hatalmas gond lehet ha ennyire félnek
2022. febr. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Szerintem is. Az utolsó szalmaszálba is belekapaszkodik, de ha 10 milliót utána nekem akkor sem szavaznék rá. Eddig le voltam szarva, most meg már kellene neki az én szavazatok is?
2022. febr. 19. 17:52
 5/9 Énnnnn ***** válasza:
30%
Fél. 2002 és a grazi szurik lebegnek a szeme előtt :D
2022. febr. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
72%
Orbán még a saját anyját is meghágná ha azzal hatalmon tudna maradni.
2022. febr. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
87%
Örülök neki, hogy a drága vezérünk rám is gondol, így amikor elmegyek szavazni és behúzom az x-et az összefogásra, akkor majd én is gondolni fogok rá.
2022. febr. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nekem miatta kellett tandíjat fizetnem, miatta kellett rekord adót fizetnem, miatta kellett robotolnom a túlórában. Ezzel nem vett meg engem, csak még jobban utálom azt az embert. Bejelentkezett a szavazatomért. Hogy dőlne rá a pancsó aréna..
2022. febr. 19. 18:01
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg csak az alacsony keresetűeknek adná meg ezt a lehetőséget a gyermektelenek esetében is. Mert nekik +10-20 ezer is segítséget jelenthet. Magas keresetűek adójától meg bolond volna megválni, ami azért részben érthető is. Ez is csak egy szavazatvásárlás, de hidd el, még ezzel is meg tud venni egy két rosszabbul kereső embert. Fiatal felnőtt éveimet az ő rendszerük alatt éltem le, majd 30 évesen gyerek nélkül meg kiszúrja a szemünket egy adókedvezmény belengetésével, de ettől még semmi nem megy előre :D
2022. febr. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!