Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán beszéde megint egy...

Orbán beszéde megint egy zagyvaság hablatyolás?

Figyelt kérdés
Olyan mintha a faluban akarná megmagyarázni a butáknak hogy őő a gazdaság ő ő gazdaság. Gyurcsány?
2022. febr. 19. 11:11
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
41%
"Képes úgy beszélni fel óráig hogy semmit se mond." = Képes úgy beszélni fél óráig, hogy semmit se értesz belőle.
2022. febr. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
35%

"Képes úgy beszélni fel óráig hogy semmit se mond"

Többet mond fél óra alatt, mint a teljes ellenzéki programnak, csak bele kell hallgatni. https://www.youtube.com/watch?v=i0_G4cdpB60 .

2022. febr. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
31%
Nem gondoljátok, hogy Orbán nem tudna Gyurcsányra hivatkozni, ha az (és a közvetlen sleppje, mondjuk az egész DK és Klárika is) visszavonulna a politikából? Amíg ez nem történik meg, nem tudjuk eltakarítani Orbánt sem, mert mindig mondhatja azt, hogy különben Gyurcsány lesz!
2022. febr. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Ellentétben az ellenzéki politikusokkal, akik absztrakt és üres lózungokat puffogtatnak jogállamiságról, szociál politikáról, korrupcióról."


Azért őő meg áaaa mert nagyon figyel hogy még véletlenül se beszéljen ezekről. Minden más egy támadás, vagy egy csapda a fejében ami brüsszel miatt van.

2022. febr. 19. 12:44
 15/18 anonim ***** válasza:
58%
Igen, ahogy szokta. Lényeg hogy folyamatosan támadnak minket, ő pedig harcol és megvéd minket. Ez kell azoknak az egyszerű gondolkodású embereknek akik az ő hívei.
2022. febr. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Képes úgy beszélni fél óráig, hogy semmit se értesz belőle"


Én értem, csak azt nem értem hogy miért jelented a választ amit 1x már leírtam.

2022. febr. 19. 13:59
 17/18 anonim ***** válasza:

"Nem gondoljátok, hogy Orbán nem tudna Gyurcsányra hivatkozni, ha..."

Üdv, új vagy még az országban? 😆

Elég naív elképzeléseid vannak.

2022. febr. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
41%

Nagyon ideges volt most. Nem tudom mennyi idegnyugtató volt benne, de a hangja tele volt bozonytalansággal. A viccek, amit elmondott nem volt hiteles, erőltetett volt, hiszen az égig ér a korrupció a Fidesz legmagasabb érdekeltségéig.


És igen a 25 kisebb zsákfalúba beszélt, ahol szoros lesz. Ott dől el a választás kimenetele.

2022. febr. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!