Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha szülői beleegyezés nélkül...

Ha szülői beleegyezés nélkül nemet válthatnak a kisovodások honnan szereznek a műtétre pénzt?

Figyelt kérdés
2022. febr. 17. 10:56
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
83%
9-es, vizbe dobnák és, ha könnyebb lenne, mint egy kacsa, akkor az biza boszorkány...
2022. febr. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
55%
"Nem tudom, erre mit szólnának." Kik???
2022. febr. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
27%
Majd egészségügyi pénztár fizeti.Elvonják máshonnan a pénzeket.
2022. febr. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
74%
14-es, igen, de elfelejtetted hozzátenni, hogy csak azoktól a nyuggerektől vonnak el bármit is, akiket kiskorukban MZP már nemátalakitott és elvette tőlük a farhátjukat!
2022. febr. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem aki ilyenen töri a fejét, annak egyrészt nincs gyereke, második, hogy ennek következtében nincs tisztában a jogokkal és kötelességeivel amit a szülői jogokat illeti, 3. oktatás politikával sincs tisztában, 4. pszichológiához se konyít... 5. provokálni akar...
2022. febr. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
79%
nyilván hogy provokálni akar, mert ilyen fasság csak a fideszesek fejéből pattanhat ki, az életben nincs ilyen.
2022. febr. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
0%
Óvodások műtétjéről sehol sem volt szó, legfeljebb a hibbant ballibesek fejében. De ha nem a valóság érdekel, nyomasd csak az értelmetlen szövegedet.
2022. febr. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

"Óvodások műtétjéről sehol sem volt szó, legfeljebb a hibbant ballibesek fejében. "



"Már szülői beleegyezés nélkül végeznek kisgyerekeken is nemváltó műtétet"

[link]



"Kisgyermekkor: az első fogzás kezdetétől a második fogzás kezdetéig, azaz a 6. évig."

[link]



A romlott hanyatló nyugaton 6 éves kor alatt kezdik az iskolát?

2022. febr. 18. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Utolsó, átfutottam az általad linkelt cikket, és nem találtam benne óvodások nemváltó műtétjéről semmit. Lepontozás helyett inkább idézd kérlek a cáfolatot.

Az, hogy egy hatásvadász cím más értelemben használja a kisgyermekkort, mint a wiki, az egy dolog. Ne a cím alapján értelmezz egy cikket, hanem olvasd el, ha már belinkelted.

"A romlott hanyatló nyugaton 6 éves kor alatt kezdik az iskolát?"

Ennek is utánanézhetsz, ha nem tudod, de annyit elárulok segítségképpen, hogy nyugaton többnyire nincs elkülönülve az óvoda, hanem az iskola része, és már iskolásnak számít a gyerek. Itt fel van tüntetve, hogy melyik országban hány éves kortól kötelező az iskola. Ne lepődj meg, hogy az van feltüntetve, hogy Magyarországon 3 éves kortól, mivel mint mondtam, az ovit iskolának tekintik nyugaton.

[link]

2022. febr. 18. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

A kisgyermek kor definíciója le van írva.


De értem, az óvodás gyerek, az nem óvodás, hanem iskolás, és az origó is hazudik.

2022. febr. 18. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!