Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért ilyen pancser a magyar?

Miért ilyen pancser a magyar?

Figyelt kérdés
Mindenki lehagy lassan minket. Szlovákia, Románia, Szlovénia, Csehország, Lengyelország, Lettország, Litvánia, mindenki előrébb jár mint mi.
2022. febr. 14. 19:45
 1/8 anonim ***** válasza:
22%

Miben jár előrébb Szlovákia? Gyurcsány idején valóban lehagytak minket, de visszaelőztük őket.


[link]

2022. febr. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
64%
Burundi nem hagyott le minket, liberális barátom?
2022. febr. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%

A felfogással, és hozzállással vannak bajok. A fehér gyerek nem fog rendőrt dobálni, autót felborítani járőrökkel együtt, mert már sok neki, nem ebben nevelkedett.

Amerikában, és nyugaton a sok éve bevándorolt feketék, közel-keletiek szerencsére rendelkeznek önismerettel, és odacsapnak bárkinek ha kell, a magyar erre is fúj akkor miről beszélünk?


Nyomják az árstopot, benzinárral kínlódnak, élhetetlenek a hétköznapok és nekem egy féreg se mondja hogy tanulni kellett volna, mert ugyanezzel a szakmával(+képesítéssel) kint nem tudnám mire szórjam a pénzt. Itthon meg számolgat mindenki mint egy koldus, ez kell a magyarnak, csíra nép.

29F

2022. febr. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
57%

3!

Minden "gonoszság" nélkül mondom, menj ki és próbáld ki magad!!!

Ne az vezéreljen, hogy ez a hazád.

Én annak idején nem mentem, nem bántam meg, de bennem maradt a "mi lett volna ha".

Tanulj kint, szerezz tapasztalatot (másmilyet mint itthon) és ha nem tetszik gyere vissza és kamatoztasd azt, amit kint tanultál.

Régen is ez volt, nem egy nagy nemzetünk nagyjai közül külföldi mester mellett tanult majd itthon is boldogult.

2022. febr. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
52%
Igen szinte mindenki lehagyta a pancser magyart szegénységi arányban! [link]
2022. febr. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
68%
#1 te komcsikám egyre butusabb vagy. Nem gondoltam volna hogy ilyen hírhedt "szamokadatok" szintre is le tudsz süllyedni.
2022. febr. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

1:


[link]

2022. febr. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
95%
halott lelkű nép vagyunk és ez a teljesítményben is egyre jobban látszani fog
2022. febr. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!