Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikor jön a második ünnepélyes...

Mikor jön a második ünnepélyes maszkeldobás? (És minden létező korlátozás feloldása?)

Figyelt kérdés
Egyre több országban törölnek el mindenféle járványügyi intézkedést, a választások előtt ez nálunk is meg fog történni?

2022. febr. 14. 10:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%
Majd a választás előtt 2 héttel, hogy az emberek fejében még éljen a hála. Drága miniszterelnök úr ezt is elintézte. Csúnya Gyújcsány hordatná még a maszkot.
2022. febr. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
97%
Ágazati pletykák szerint legkésőbb március eleje, max közepe. (És a rendőrök már nem is nagyon erőltetik az ellenőrzést boltokban pl. Ezt a lenti kisbolt tulaja mondta)
2022. febr. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
18%

Nem tudom látod-e kérdezeő, de mifelénk naponta 80 körüli halott van hivatalosan, és mivel az adatokat senki nem auditálja, a valóság ennél valószínűleg LÉNYEGESEN TÖBB:

Minözben a hozzánk mérhető méretű országokban van 5-20 közötti halott.

Olyan országban élünk, ahol a trógernek ez a halottszám épp megfelel, ahol a büdösbunkó le akarja venni a maszkot, mert az neki FÁJ, és ahol kiderül, a népesség kb 40 százaléka oltástagadó AGYHALOTT BAROM.

Tényleg neked a maszk fáj, drága agyhalott barátom?

A halottak iránt nem érzel semmit?

Tényleg ennyit érsz????????

2022. febr. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
96%
3: szerintem csak elege van abból, hogy 2 éve más lett az életünk. És persze, hogy ilyenkor irigykedve nézzük a többieket, akik lazítanak. És igen, a lakosság többsége már immunis a napi 100 halottra. De kis hazánk kb az egyetlen, ahol a gyengült covid is megterheli az egészségügyet.
2022. febr. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
21%

#4

És a maszk a korlátozó intézkedések a hibásak ezért (amik Magyarországon amúgy minimálisak) vagy a covid vírus? Ez hasonló mentalitás, mint amikor a király a rossz hír hozóját öli meg, mert rossz hírt hozott.

2022. febr. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne vedd személyes támadásnak, te csak tényeket közöltél, hogy a legtöbb embert nem érdekli a napi 100 halott.
2022. febr. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
89%
3, igen, nekem "fáj a maszk", én nem azért oltattam, hogy utána még maszkozni is kelljen. A halottakat meg majd megsiratja a családjuk. Sok ember halt meg, de a többieknek miért kellene szarul élnie?
2022. febr. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
96%

A halálozási számokon nem segít a maszk, ez már így 2 év kovid után a napnál világosabb.

Váthatóan röviddel a választások előtt szüntetik be a maszkhasználatot, hogy az emberek fejében aktívan éljen ez a jótett.

2022. febr. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
95%
Legkésőbb március 14-én eltűnik a gonosz gyilkos járvány, mivel 15.-én Békemenet lesz :)))
2022. febr. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
30%
ápr. 3 után
2022. febr. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!