Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek, egyet értetek az...

Fideszesek, egyet értetek az ilyen szintű kormánypárti fakenews létjogosultságával?

Figyelt kérdés

Amit Gyurcsány mondott:


„Itt állunk Doktor Oláh-val, aki ennek a választókerületnek a jelöltje.”


Amit a fidesz propaganda lehozott megvágva a felvételt:


"Gyurcsány nem tudta, hogy hívják a jelöltjét, aki éppen mellette állt."


„Doktor Oláh Valaki ennek a választókerületnek a jelöltje…”


2022. febr. 13. 21:22
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
74%
Ha valakinek kétsége lenne afelől hogy teljesen kimosta a közmédia az agyunkat, csak tessék elolvasni ezeket a hsz. - át. Nekem sem a szívem csücske a Feri, nem azért írom hogy megvédjem..
2022. febr. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

#9

Nem így beszél Feri!

2022. febr. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
17%
10: Te mégis mit hallasz 0.11-nél, ha nem Oláh Valakit??? Itt mindenki be van gombázva ellenzéki oldalon??? XD
2022. febr. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 sörpocak ***** válasza:
100%

Ha az ember elég erősen koncentrál, akkor a 3-as számot is képes 8-asnak látni. Legalábbis én ezzel szórakoztam gyerekkoromban a vonaton, mikor a vagon túlvégében bámultan az ajtók és ablakok és egyebeknek a szériaszámát.


Meg tudom érteni, hogy miért hallja ki az itteni fideszes hozzászóló folyton azt, hogy "valaki", de teszi ezt azért, mert ezt akarja belehallani és mellőzi a körülményeket is ezért. Mégis milyen realitása van annak, hogy valakit Dr. XY Valakinek mutassunk be? Milyen realitása van annak, hogy ha így mutatnak be engem, akkor egy arcizmom se rezdüljön meg? Mégis nyelvtanilag hogy jön ki, hogy "Itt vagyunk Dr. Oláh Valaki, aki ennek a választókerületnek a képviselőjelöltje"? Nem inkább "Itt vagyunk Dr. Oláh-val, aki" stb.?


Ahhoz, hogy ez tényleg "valaki" legyen, nagyon sok rosszindulatú feltételezést is bele kell állítani.

2022. febr. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
74%
#13 Nem tűnik fel, hogy a helyszínen sem volt vele gondja senkinek sem? Nem tűnik fel, hogy senki még csak arcot sem vág miatta? Nem tűnik fel, hogy ahogy a 14-es is írja, nyelvtanilag sem illik össze a dolog? Konkrétan MINDEN körülmény a "valaki" ellen szól, és akkor én vagyok "begombázva"?
2022. febr. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

#14, #15

Hagyjátok! Nincs értelme a fideszesekkel vitatkozni.

2022. febr. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen "Dr. Oláh-val, aki...".
2022. febr. 13. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!