Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha majd Orbán tartótisztje...

Ha majd Orbán tartótisztje miatti háború miatt jönnek az Orbán barát ukránok menekültként milliószámra Magyarországra a MiniPutyin, akkor is úgy is fellépni ellenük, mint a szíriai háború ellen menekülő embertársainkkal?

Figyelt kérdés
2022. febr. 13. 12:18
 1/5 A kérdező kommentje:
úgy fog fellépni*
2022. febr. 13. 12:21
 2/5 anonim ***** válasza:
34%

Hány szíriai volt abban a tömegben? Azért dobálták el az irataikat mi? Noob.


Nem beengedjük őket, kapnak sátrat meg száraz kenyeret, és minden jogot amit ukrajnai magyarok is megkaptak náluk, szóval semmit.

2022. febr. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
72%

Az ukránok nem invazív idegen csoport,hanem keresztény fehér emberek.


A magyarok többsége elutasított a muzulmán migránsok befogadását.Ha Orbán másként tesz, lehet 2018-ban veszített volna.


Az EU meg hajthatatlan volt.Szlovákia felajánlotta,hogy fogad be migránsokat 2015-16 körül, viszont csak keresztényeket.Erre az EU-s politikusok rájuk förmedtek,hogy mit képzelnek.

2022. febr. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Akkor menjenek a röszkei tranzitzónába.


Van jobb ötletem.

Ők tényleg nem menekültek, hiszen 50 család/házban élnek papíron Beregsurányban, hogy a MiniPutyinra szavazhassanak.

2022. febr. 13. 12:43
 5/5 anonim ***** válasza:

Kérdező, én ha itt háború van, menekülök mondjuk ausztriába, eddig oké. De ha a fél világot átutazom, hogy az usaba jussak, akkor nem menekült vagyok, hanem gazdasági migráns ennyi.

Pláne így szervezett formában hirtelen a semmiből, itt az eu szétcseszése a cél, sikerült is elveszíteni angliát, az eu nak kb semmi súlya nincs most sem. És sajnos az usa orosz kínai közös érdek ez, h ne legyen egységes európa.

2022. febr. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!