Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van, akit sikerult megvenni...

Van, akit sikerult megvenni az szja visszateritessel/mentesseggel?

Figyelt kérdés

Emiatt az alamizsna miatt van aki kepes lesz a fideszre szavazni?

Vagy azert ennel tobb eszunk van, es az elmult 12 evet nemlehet semmisse tenni 1 kis “ajandekkal”?

Remelem, mert aki emiatt fideszre szavaz, az annyit is er, egy iranyithato moslek.

meg jo hogy a fideszesek nemtudnak olvasni, most biztos jol megsertodtek volna


2022. febr. 13. 02:32
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
46%
Akinek meg nincsen gyereke pusztuljon el
2022. febr. 13. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
79%
Nem! Sőt átállított az összefogáshoz ez a kirekesztő SZJA politika.
2022. febr. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
69%

A haszonelvezok pedig ne felejtsek el, hogy ha MZP nem lenne ennyire eros nem kaptak volna egy szem rohadt krumplit sem.

Ezt az ellenzek harcolta ki nektek!

2022. febr. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan
2022. febr. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
82%
Atipikusan adózok ( a fizetésem nagy része adómentes), így kb 2 hétnyi fizetésemet kaptam vissza. Ettől azért annyira nem esek hasra..
2022. febr. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
93%
Ha baloldalként ti valami többet képviseltek, akkor nem ugyanazokkal a módszerekkel kellene operálni, mint a fidesz. Ilyen stílussal ti sem vagytok különbek.
2022. febr. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
16: ja, tehat az égre, nem mondhatjuk, hogy kék, mert megsértődik. Miközben mi a nyilvanvalot mondjuk. na ugyanez a fideszesekkel is. akarhogy faj, ez csak a nyers igazsag
2022. febr. 16. 20:23
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert évekig semmitcnem adtak és most hirtelen osztogatni kezdték a pénzt nyugdíjasoknak, fiataloknak, családosoknak. Egyrészt igazságtalan is, mert aki mpl most lett 25 és már évek óta dolgozik, az semmit nem kap, akik meg 25 alatt vannak, ők igen. Pedig nem dolgoznak jobban, mint aki 1-2 évvel idősebb. Én júniusban leszek 25, szóval én egy pár hónapig kapom. A +pénznek persze örülök, de emiatt nem lettem Fidesz párti. Semmit nem tettek azért az elmúlt 4 évben, hogy jobb legyen itt élni, érdekes eddig semmit nem adtak. Én is dolgozok már évek óta és ugyanúgy adóznom kellett a 33%-ot és a boltban a rekordmagas áfát is meg kellett fizetnem minden alkalommal. Ennyivel mem tudnak megvenni. Ha normális életszínvonal lenne ebben az országban, ilyen pénzekkel nem is lehetne szavazatot vásárolni, de sajnos itt minden forint számít. Biztos, hogy sok nyugdíjas szavaz majd rájuk a 13. havi nyugdíj miatt. Remélem az én generációm jobban átlát a szitán. Nem állítom, hogy az ellenzék sokkal jobb lenne, de ha kicsivel kevesebbet lopnak, már az is valami.
2022. febr. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Elég àtlàtszó, hogy választás előtt osztogatnak ennyire. Ismerek sok fiatalt és családost aki köszöni az egyszeri pénzt de rájuk nem szavaz.
2022. febr. 18. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!