Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok Doktor Orbán...

Mit szóltok Doktor Orbán Viktor Mihály évértékelőjéhez?

Figyelt kérdés

Megtartotta Orbán Viktor az évértékelő beszédét.


A beszédet a tőle megszokható módon adta elő. A színvonal magas volt, évek múlva a történelemkönyvekben fog szerepelni ez a beszéd.


Az elején néhány perc alatt beárazta a komplett baloldalt, kifinomult humort csempészve a mondanivalóba. Ahogy hallgattam, már-már helyenként elkezdtem sajnálni a baloldalt és a szavazótáborát. Már itt eldőlt a választás, a remény is szertefoszlott számukra, hogy akár egy halovány esélyük is lenne szerintem.


Ez a beszéd felért egy győzelmi beszéddel. 16 év ellenzéki és 16 év miniszterelnöki tapasztalattal a háta mögött ugyan mégis mi jelenthet rá veszélyt, vagy ki? A pulpitust magabiztosan támasztó miniszterelnök a tények nyelvét választotta mai beszédében is, és az 5 percnyi stand up comedy előadásokat megszégyenítő ellenzéki beárazást követően az elért eredményekről beszélt, amiről nem is kell túl sokat, mert igazából azok beszélnek magukért, a rend azonban mégis úgy kívánja, hogy beszéljen róluk, ha már évértékelő.


Ekkor vetődött fel bennem a kérdés, hogy ugyan mégis MZP milyen beszédet mondana ebben a helyzetben ennyi ember előtt? Mégis hogyan tudná ő ezt a színvonalat hozni? Orbán Viktor akkora magabiztosságot sugároz magából, amekkoráról MZP csak álmodhat. Nem kell súgó, nincs mellébeszéd, nem hibàzik, ez egy összerakott évértékelő volt. Ha MZP tartotta volna, ki tudja hányszor ostobàzott volna 50 perc alatt, vagy kiket bántott volna meg.


Szóval, kedves baloldaliak. Ti mit éreztek ilyenkor, amikor egy európai szinten is meghatározó és megkerülhetetlen miniszterelnök elmond egy ilyen összeszedett évértékelőt?



2022. febr. 12. 20:15
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
Le*szarom! Nem láttam, nem is érdekel, úgyis hazudik.
2022. febr. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%
Közhelyeket puffogtatott és semmi érdemlegeset nem mondott
2022. febr. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
93%
Érezhetően be van szarva. Egy miniszterelnök, aki a választóknak azt a felét, akiket ellenzékieknek nevez, azokat egyben hülyének is tartja nyíltan, az nem képviseli az összes választópolgár érdekét.
2022. febr. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
88%
Jól beégette magát a nem Fideszesek előtt magát:).
2022. febr. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

"Érezhetően be van szarva."


Aha, mitől? 🤡🤣🤣🤣 Attól az MZP-től, aki napi szinten lejáratja magát?


Szerintem már tervezheti az újabb 2/3-ot meg így is, hogy összefogtak ellene.


"aki a választóknak azt a felét, akiket ellenzékieknek nevez, azokat egyben hülyének is tartja nyíltan, az nem képviseli az összes választópolgár érdekét."


A te jelölted meg 8 millió embert ostoba tudatlan egyszerű embernek tart, és így szeretné megnyerni a bizalmukat. Érdekes stratégia. 🤣🤡

2022. febr. 13. 08:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!