Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van az, hogy egyes...

Miért van az, hogy egyes politikusok még az érettségit sem tudják letenni?

Figyelt kérdés
Értem, hogy a diplomához már kell logika meg gondolkodásmód is, az nem minden embernek van. Na de az érettségi tényleg csak annyit ellenőriz, hogy van e valami agy féle a fejben. Sima tanulással megcsinálható, különösebb értelem nélkül. Az a politikus, aki ennyihez sem ért, az hogyan hoz döntéseket? Vagy annyira nem tud megjegyezni semmit, hogy mindent állandóan elfelejt?
2022. febr. 11. 06:32
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Le vagyok maradva, melyiknek nincsen?
2022. febr. 11. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
90%-uknak van diplomája. kb 50 felet jogi végzettségük is. Na persze a vezető politikusokról beszélek, az hogy egy kisfalban a képviselő-testület tagjainak milyen végzettsége van már egy másik kérdés.....
2022. febr. 11. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
5%

Szerintem mindnek van érettségije, mivel politikus egyetem elvégzése után lehet valaki és oda feltétel az érettségi.


Azt nem tudom, hogy olyan van e olyan akinek úgy lett meg, hogy mély volt a zsebe. Ha van is ilyen, akkor ezt maximum Fidesz oldalon tudom elképzelni.

2022. febr. 11. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
#3 Van több diploma nélküli politikus is. Igazából csak annyi feltétele van a politikus létnek, hogy magyar állampolgár legyél és megválasszanak.
2022. febr. 11. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A Diploma nem garancia a tudásra. Lásd a Pécsi történész nőt aki nem örülne neki, hogy az EU be akarja vezetni az arab számokat és ez őneki nem tetszik de ő történész és kicsit másképpen látja a dolgokat
2022. febr. 11. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
#5 : Figyelj, az ne irányítson engem, aki nem képes annyit tanulni, mint villanyszerelő fejjel. Ő akarja az én életemet szabályozni? Ne viccelődjünk már.
2022. febr. 11. 09:56
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
De milyen politikusnak kevés a végzetsége ?
2022. febr. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Politikusnak elegendő, ha csak a saját magához való esze van meg, az meg láthatóan mindegyiküknek megvan, nem kell hozzá semmilyen iskolai végzettség.
2022. febr. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
#7 : Épp az a baj, hogy többet akarnak mutatni, mint ami van. Semmivel sem különbek egy átlag szakmunkásnál, csak van annyi szerencséjük, hogy nyakkötőben meg kék lámpával a fejükön szaladgálnak.
2022. febr. 15. 10:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!