Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tényleg olyan rossz lenne a...

Tényleg olyan rossz lenne a Fidesz?

Figyelt kérdés

Ezek voltak az elmúlt 12 év "puszításai":


- 1 milló új munkahely

- szja 9%-ra csökkentése

- tanárok, orvosok bérének emelése

- hálapénz eltörlése

- kerítés megépítése

- gyerkekek védelme a pedofiloktól

- + óvodás gyermekek védelme a genderlobbitól


Még sorolhatnám.


2022. febr. 10. 19:33
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
13%
20: mondanál példákat, hogy mit jelent az "ennyit és ilyen körülmények között"? Érdekelne, hogy milyen problémák vannak az alacsony fizetésen túl a rendszerben, amiket egy benne dolgozó megtapasztal.
2022. febr. 11. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%
Valaki hagyta a Forint árfolyamát bezuhanni. Ìgy az elmúlt pár év béremelkedése semmis lett. Legutóbb amikor néztem a szlovák minimálbér amit euróban kapnak ugye, az 50 EZER forinttal volt magasabb mint a magyar.
2022. febr. 11. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%

Tovabbà örülök, hogy a közös befizetések egy része az epitoipari befektetők ès vállalkozóknál köthet ki ès elszabadult az ingatlan piac. Egy 60 éves panel sok helyen 30 millió. Faxán megcsinált ezt

.

2022. febr. 11. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
83%

21-es

Ha csak picit is tájékozott lennél nem kérdeznél ilyent.

2022. febr. 11. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
17%
Volt már rosszabb helyzetben is az ország, mondjuk úgy 2006-2010 között... Szóval ha úgy nézzük, nem jó a helyzet, de elhetne rosszabb is.
2022. febr. 11. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
85%
2010. Hozhatnál régebbi példát! 1966-ból! Akkor még jobb a helyzet.
2022. febr. 11. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
0%
24: nyilván azért kérdeztem, hogy mond-e valamit, amiről eddig nem hallottam, ami inkább csak belülről ismert lokális probléma
2022. febr. 11. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 21!

A 20-as válaszoló vagyok, kifejtem neked!

- Szinte semmire nem adnak pénzt, volt hogy külső helyszínen kellett lennem, nincs bérletem és menetjegyet sem kaptam, mondván spórolni kell! Pendrive-ot, hangszórót stb. vehetem magamnak ha akarom használni a suliban. A tankerület küldött az egyik terembe projektort év elején, de kábelt nem, így használhatatlan!

- Rengeteg a papíros, problémás gyerek, akikre alig jut gyógypedagógus és pszichológus!

- A helyettesítéseket nem fizetik ki!

- Az életpálya modell egy átvágás! Jelenleg 3.800 bruttóval kapok többet mint az abszolút kezdő, és már többször léptem kategóriát, egyetemi végzettséggel, portfólió és vizsga után!

- Az új nat használhatatlan, de legalább sok benne a sport és a foci, bármilyen tantárgyról is legyen szó...

- Nem vehetek ki szabadnapot, amikor szeretnék, volt, hogy az orvos kötekedett velem, hogy miért kérek tőle igazolást vérvételre...

- Mindenhol azt olvasom, hogy mi alig dolgozunk, miközben ritka a heti 40 óra, reálisabb az 50...

- Nem utolsó sorban, a fizetésem nem elég arra, hogy egy 20 négyzetméteres garzont kibéreljek, csak szobát tudok, másokkal osztozva a lakáson. A boltban is gondolkodnom kell, hogy egy 200 forintos tétel még belefér-e vagy sem...

Tudnám még sorolni, de szerintem ez is bőven elegendő...

2022. febr. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
100%

"- 1 milló új munkahely


- szja 9%-ra csökkentése


- tanárok, orvosok bérének emelése


- hálapénz eltörlése


- kerítés megépítése


- gyerkekek védelme a pedofiloktól


- + óvodás gyermekek védelme a genderlobbitól"


Mivel védte meg a gyerekeket a pedofiloktól? Semmivel. A tanárok bére emeléssel is a béka segge alatt van. Genderlobbi nincs az ovodákban se az iskolákban.

2022. febr. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
100%
Még rosszabb! Egy bűnbanda, amelyik kormánynak álcázza magát!
2022. febr. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!