Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Látva ezt a videót, miért...

Látva ezt a videót, miért állítja az LMBTQ, hogy a gyerekeket nem lehet a heterótól eltérő szexualitás irányába orentálni?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=CTTYwhZ7948&t=202s&ab_channe..


Két transz "szülő" három gyerekkel, akik közül valahogy egyik sem lett heteró, mindhárom "transznemű".



2022. febr. 10. 17:38
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
20: szeretem Gábor, amikor kommunistázol, miközben épp a kommunizmust valósítod meg az LMBTQ által.
2022. febr. 13. 14:26
 22/28 anonim ***** válasza:
95%

"miközben épp a kommunizmust valósítod meg az LMBTQ által."


Excuse me, but WTF???

2022. febr. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%

#21 (ma 14:26)

Ekkora baromságot is csak egy kommunista tud írni. A leszbikus, meleg, biszexuális, transznemű emberek Magyarországon évtizedekig elnyomásban éltek-éltünk. A rendszerváltás után (már az MDF-es Antall-kormány idején) elkezdődött a konszolidáció. Aztán először a Jobbik, majd a Mi Hazánk megjelenése és erősödése miatt, na meg a Nyugattal való harc miatt megint elkezdték törvényileg elnyomni és tagadni a létezésünket is.

2022. febr. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:

23: valóban, most pedig a melegek és szexuális kisebbségek az új proletariátus. Az elnyomás tárgy pedig most nem a pénz, hanem a nemi irányultság. Túl sok a hasonló elem. A körítés változott, az eszme ugyanaz maradt.

Mondjuk én se lehetek túl okos, ha egy agymosottnak próbálok érvelni.

2022. febr. 13. 19:39
 25/28 anonim ***** válasza:
100%

#24 (ma 19:39)

Ha agymosottat akarsz látni, akkor nézzél tükörbe.

Jómagam 13 évesen, vagyis 1963-ban szembesültem a másságommal. Nagyon nehéz volt megnyílni bárki előtt is.


Ekkora baromságot amit te írtál, még kevesen hazudtak...

2022. febr. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%

#24

Te tudod miről szól maga a kommunizmus? :'D

Mert nem úgy látszik.

Egyébként meg kit érdekel, hogy kinek milyen a gyereke. Legtöbb esetben a gyerek szereti utánozni a szüleit, mert hasonlítani akar rá, bármilyen szempontból.

Igaz a videót nem néztem meg, de a válaszok alapján inkább csak nem akarják bele erőltetni a gyereket egy nemi szerepbe a szülők, mert ismerik milyen érzés.

Meg a tárgyaknak és tevékenységeknek nincsen nemük, így nem egészségtelen hagyni a gyereket hagy próbálja ki magát abban amiben szeretné, amíg nem káros a saját és/vagy mások egészségére/testi épségére.

2022. márc. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 Vuk-91 ***** válasza:
100%
Ez a Kommunistázás kezd nagyon unalmas lenni, már a Nőnapra is megkaptam valakitől akit felköszöntöttem, és őszinte leszek, kezd nekem is az a gyatra érzésem lenni, mintha valakiknek fogalmuk se lenne, mi az a kommunizmus. Mondjuk a Neo-Nácik se tudnak semmit a Nácizmusról, csak azt amit ők akarnak tudni.
2022. márc. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
100%

#27

Bár mondjuk a Keleti blokk országai akik nem szovjet utód államok azok nem is ismerhetik a kommunizmust igazán. Legfeljebb a szocializmust. (És még a Szovjetek sem a színtiszta formájában művelték, mint ahogy Karl Marx papírra vetette azt.)

2022. márc. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!