Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jelenlegi állás szerint ki...

Jelenlegi állás szerint ki nyeri a 2022-es választást szerinted?

Figyelt kérdés

2022. febr. 9. 20:06
A kérdező szavazást indított:
Fidesz 2/3-dal
Fidesz feles többséggel
Ellenzéki összefogás 2/3-dal
Ellenzéki összefogás feles többséggel
56 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
4%
a Holló rend párt feles többséggel.
2022. febr. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
39%
Atombiztosan a Fidesz.
2022. febr. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
67%
Sajna fidesz, esélyünk nem lesz.... Véletlen majd megint leállnak az IT rendszerek ;) m1-en megy a propaganda, úgy,hogy elvileg kampánySTOP lesz... de hát már megszoktuk
2022. febr. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
14%

Jelenlegi állás szerint az fogja nyerni aki több képviselőt tud a parlamentbe juttatni.

a többi csak találgatás. ha erre vagy kíváncsi, én a fidesz-kdnp-t szeretném ha nyerne.

2022. febr. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
23%

#3 4 év alatt sem sikerült felfognod, hogy Magyarországon NEM SZAVAZUNK ONLINE és NINCSEN ONLINE SZAVAZTSZÁMLÁLÁS SEM?

Nincs minek leállnia, mert este 7-ig nem is nyúl senki a lezárt szavazóurnákhoz, amiben kis papírok vannak a szavazatokkal. Emberek számolják meg őket és jegyzőkönyvezik, csakis ezeket a rögzített, minden biztos által aláírt jegyzőkönyvi számokat adják össze "IT rendszerek"-kel. Nem nappal, hanem utána, éjjel.Nem állt le semmi, TE nem láthattad csak azt egy ideig, hogy hányan mentek el szavazni az előző órában. Ahogy NINCSEN KAMPÁNYSTPOP már 2014 óta! Ez már a harmadik olyan választás lesz amikor NINCSEN kampánystop.

2022. febr. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
26%
Lesznek itt meglepetések, nagy nap lesz.
2022. febr. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
23%
Gattyánék
2022. febr. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy rengeteg az alulinformált tudatlan ember, akinek ötlete sincs mire szavaz.


Pl.: Remek példa a mostani "Nyerjen ön is 5 millió forintot" (vagy valami hasonló) reklám, ahol egyértelműen bármilyen kontextus nélkül 1-1 mondat kivágásával próbálnak hazuni az embereknek, pedig ha meghallgatja valaki teljes kontextust vagy legalább 2-3 másodpercel többet, akkor rájön, hogy semmi sem igaz az 5 állításból.


Az a durva, hogy ez akkor is rettentően egyértelmű hogy ha valaki soha sem hallotta az eredeti verziókat, csak a reklámmal találkozott, mint ahogy én is.

(Majd csak később néztem utána)


Ennek ellenére rengetegen beveszik csak a hírdetés alatti facebook kommentek alapján.


Vagy pl.: Nem rég láttam egy videót, ahol MPZ valamilyen piacon sétál és egy idős nő valami csúnyát mond neki, amikor megkérdezik tőle, hogy mért utálja ennyire csak makog és ötlete sincs.


Ha ilyen az átlag választópolgár itthon, akkor szerintem nincs esély kormányváltásra.


Szerintem a fidesz és fizetett influecerei által készített reklámai undorítóak. Eddig annyira nem érdekelt a választás, de engem kifejezetten az egyértelmű hazugságok húztak fel annyira, hogy biztos elmegyek ellezékre szavazni, amit amúgy nem tettem volna meg.


Csak szerintem én egy nagyon pici kisebbség része vagyok és a nagy többség ezt tényleg úgy veszi be, hogy "Gyurcsány show" és "állítsuk meg Gyurcsányt".

2022. febr. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#8 Most szépen bemutattad hogyan is hülyítitek egymást és tartjátok magatokat a ballib buborékban.
2022. febr. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
9# Nem értem pontosan mire gondolsz. Kifejted?
2022. febr. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!