Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kedves Fideszesek, mit gondolt...

Kedves Fideszesek, mit gondoltok erről a videóról? Gondos megtekintés után, akkor mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
[link]

2022. febr. 9. 19:12
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok "fideszes", szögezzük le rögtön az elején, de ezt a libsi rityi-ratyi szófosást nem csipázom.

Az egész politika lassan egy nagy való világ..

2022. febr. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Tahó világ zsóti tudja az igazat,neki kéne a miniszterelnöknek lenni.
2022. febr. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező

A videóról már hallhattál sok véleményt.

Mi lenne ha leírnád ide TE, hogy mit mondott a videón amiről szeretnél véleményt hallani? Mert megnézni nem fogjuk.

ha kíváncsi vagy valamire konkrétan akkor írd le!

2022. febr. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan mivel is vitatkozunk? Vagy mi az állítás? Kérdező, te is kifejthetnéd az álláspontodat :)
2022. febr. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Gattyán Úr ki lett nevetve az ex valóság show embere miatt, de VV Zsótit pajzson hordozza a baloldal. 😃
2022. febr. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Ez valami Bende Balázs-klón?
2022. febr. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

Hogy mire is vagyok kiváncsi. A videóban lévő személy nekem se a kedvencem, viszont amit mond az igaz. Ezt eddig is sejthettük, hogy a megafosos emberkék nem a teljes igazságot szolgáltatják követőiknek, hanem összevágnak vagy 1000 videóból és úgy állítják össze, hogy az az adott emberre nézve becsmérlő, lejárató legyen, s mint kiderült a rezsicsökkentésről és az egészségügyről sem igaz, amit ezek az emberek mondtak, mert Márki-Zay teljesen másról beszélt ott. Ez nem feltételezés, vissza lehet nézni.

Most kérdezem én. Ez az a nagy keresztény konzervatív hozzáállás? Azzal van a legnagyobb bajom, hogy bár kis ország vagyunk, csupán 10 millió emberrel, de azt látom, hogy undorítóbb kampány folyik itt mint Amerikában.

2022. febr. 10. 12:46
 18/22 anonim ***** válasza:
54%

#17 Értem, szóval te is elismered hogy hülyeség ami a videón van, a személyével sem tudsz kiegyezni, de szemezgetsz a megállapításaiból és a neked tetszőt igazságnak fogadod el.

Ezután már tényként tálalod, mintha nem csak a te véleményed lenne.

Ezzel szemben a "megafonos emberkék" nem szemezgetnek, meg összevágnak, hanem kiválasztják azokat a részeket amik szerintük fontos. Veled ellentétben - aki tényleg szemezget és a sokat ugyan egyben nem tartod elfogadhatónak, a személyt sem, de ami neked a sokból pár dolog tetszik, azt viszont igan. EZ a szemezgetés és nem az amit a megafonosok csinálnak.

Ők ugyanis az egésszel sincsenek megelégedve és kiemelik belőle azt, ami a leginkább felháborítja őket vagy amit neked is az asztalodra akarnak belőle tenni.

Ez nem feltételezés, vissza lehet nézni.

Amikor MZP konkrétan kimondja, hogy a mostani rezsicsökkentés rendszere fenntarthatatlan, hogy ebben a formájában nem kívánják megtartani, akkor mesélhetsz te akármit utána, ez akkor is azt jelenti, hogy a rezsicsökkentés nem fog megmaradni ha kormányra kerülne.

Na, EZ a tény!

2022. febr. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

Nem azt mondtam, hogy hülyeség, hanem azt, hogy a személlyel magával nem szimpatizálok. Szerintem veled is előfordult már olyan, hogy valakinek igazat adtál valamilyen adott mondandójában, de naga a személy nem szimpatikus.. Szemezgetés? Milyem szemezgetésről beszélsz? Választópolgárként hadd legyen már jogom utánanézni dolgoknak és de összevágnak. Márki többször mondta, hogy a rezsicsökkentés az marad ( nyilván ezt a jobboldalon senki nem fogja meghallani), kérlek nézz meg pár videót. Bohár Dániel haverod is csinált egy videót, aminek konkrétan annyi az értelme, hogy Márki hogyan akarja tönkretenni az egészségügyet, s csak azt mesélte el valójában ott, hogy Kanadában miket tapasztalt, ebből szintén kivágott jeleneteket, s összetákolta. Rengeteg videót néztem meg, ahol beszélt, elmondta az ötleteit, terveit, s ezek után mondom azt, hogy undorító, amit a megafosos emberkék csinálnak. Pl. Én azt a beszédet is meghallgattam, ahol a migrációról volt szó, szerintem a videóban lévő személy is elmondta nagyjából, hogy mi volt ott.

Márki-Zay: Kanadában a bevándorlók be tudtak integrálódni a társadalomba, ugyanúgy az anyanyelvúk az angol lett, találtak maguknak munkahelyet stb.

És miután többször kijelentette ő, hogy a kerítés marad, s nem engedi be a migránsokat a megafosos emberek egy szépen összevágott videóban: Márki-Zay péter bevándorló országgá tenné Magyarországot. Szerintem ez a tény inkább, kár, hogy sokán ezt nem látják. Az fáj nekik, hogy valaki ellent mer mondani, s ezért is mondják azt, hogy a ,, veszélyt" jelent az ellenzék.

2022. febr. 10. 13:19
 20/22 A kérdező kommentje:
De jó, tegyük fel én is hazudok, minden ellenzékis hazudik, Márki-Zay meg egy tényleges Soros-Gyurcsány bérenc, én is az vagyok. Csak akkor, hogy lehet az, hogy a megafosnak 3-szor sem adott igazat a bíróság? Ez nekem viszont megdöbbentő volt, hogy pont a Fidesz által támogatott, müködtetett ügynökségnek nem ad igazat a bíróság. Biztos voltam benne, hogy a telex pont emiatt veszít , meg is bírságolják őket talán, de nem.
2022. febr. 10. 13:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!