Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi lehetne ebben az országban...

Mi lehetne ebben az országban ha nem lenne lopás?

Figyelt kérdés

Hát kb ilyen fejlődés:


[link]


Érdemes végig hallgatni a fideszeseknek is. A kérdés nem az, hogy növekszik-e valami, hanem mennyivel növekedhetne, ha a sok fidesz bérenc nem lopná szét az országot


Hajrá MZP


2022. febr. 9. 00:21
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Az nem tűnt fel kérdező, hogy a parlamentben a 6 párt fog döntéseket hozni(ha nyernek) amelyek közül 3 legalább annyira korrupt mint a fidesz ?

Azt is megmondták a pártok hogy a saját embereiket akarják látni a kormányban. MZP elfeljtheti a szakértői kormány koncepcióját. Ha egyáltalán benne marad az országos politikában a választás után. Párttámogatás nélkül MZP egy súlytalan senki. A pártok a választás másnapjától 4 évig ismét szarni fognak a választók véleményére.

Nézd meg mi van az ellenzéki vezetésű városok többségében. Ugyanúgy haverokkal vannak tele a zsíros állások mint a fideszes városokban.

2022. febr. 9. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Ne hasonlítsunk össze egy nyíltan autokrata rendszert, meg egy rendszert ahol legalabb párbeszédnek kell majd lennie + lesz korrupció ellenes ügyészség stb....



Ha ezt komolyan egyenlőnek látod akkor elvakult fidesz birka vagy aki menekül a kognitív disszonancia elől és már nyilvánvaló sületlenségekkel is menteni próbálja a menthetetlent. Gondolkozz!

2022. febr. 9. 08:28
 13/17 anonim ***** válasza:

Kérdező. Az ország tele van ilyen naív majmokal mint te. Miattatok nem lehet igazi rendszerváltás, mert az egyik fele a majmoknak a fideszt isteníti a másik meg a DK-MSZP-Jobbik gazember koalícióit. A másik 3 pártot azért nem említem mert súlytalanok.

A saját oldalatokon hajlandóak vagytok elnézni bármit a politikusnak.

Miért állt ki az összefogás az utolsó pillanatig a korrupt MSZP-s jelölt mellett zuglóban ? Miért indít a jobbik karlengetős szalonnácikat a választáson ?

Ha egy szar alak mellett is kiálltok a választás előtt akkor 1000 szar alak mellett fogtok kiállni a választás után amikor már nem lesz semmilyen kényszerítő erő 4 évig.

Gondolkozz!

2022. febr. 9. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Nem istenítem őket! Senki se tökéletes, de a fideszhez méltatlan bármit hasonlítani, jelenleg csak a hülyék nem látják hogy maffiaállam van.


A kisebbik rosszt kell választani és ez most az Ellenzék. Utána majd a kétfordulós választás visszahozásával újra esélyt kap az ország.


Ennyi. Gondolkozz jobban.

2022. febr. 9. 11:39
 15/17 anonim ***** válasza:

Nekem jelen pillanatban a fidesz a kisebbik rossz.

Semmi bizalmam az összefogásban. A programjuk egy közhelyektől hemzsegő fércmű. A "miniszterelnök jelöltjük" mögött nincs érezhető párttámogatás, hiszen a legtöbb javaslatára nemet mondtak a pártok.

Egyébként is milyen hülye szófordulat a miniszterelnök jelölt. Miért nem listavezetőnek nevezik. Valóján az. A miniszterelnököt a parlament választja meg. Ez a megfogalmazás a kevésbé tájékozott választók félrevezetése volt az előválasztáson. Ők azt hitték hogy akire szavaznak majd az lesz a miniszterelnök. Pedig ezt semmi sem garantálja.

Ezeket figyelembe véve nem tudom mire számíthatok a választás másnapján ha esetleg az összefogás győz.

2022. febr. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Gondolkoztam.

Főként azon, hogy ott van 6 párt de az előválasztás résztvevői legtöbben egy vidéki polgármesterre szavaztak. Hogyan akarják ezek a pártok az országot irányítani ha nincs közöttük egy jó kiállású vezéregyéniség sem akiben megbíznának a választók ?

2022. febr. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Nagyra értékelem hogy átgondoltad, ennél több nem a célom. Én továbbra is fenntartom hogy a párbeszéd sokkal jobb több ember között, mint egy autokrata vezető aki alatt 20 hellyel hátrébb kerültünk az eu-s korrupciós listán.


Szép napot

2022. febr. 9. 12:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!