Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ellenzékiek azért gyűlölik...

Az ellenzékiek azért gyűlölik ennyire a vadhajtásokat,mert nem az ő propagandájukat nyomja?

Figyelt kérdés

2022. febr. 8. 23:56
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
2%
Nekem a mindenszó.hu a kedvencem, na azok nem szívbajosak az biztos. :D Amúgy meg fikázzátok a vadhajtások oldalt, bár szerintem egy telex sem sokkal jobb az meg biztos hogy nem független hírportál mivel ingyen senki nem dolgozik, csak neki nem a kormány nyomja a lóvét hanem valaki nyugatról csak még azt nem tudjuk hogy ki, de nekem van elképzelésem, elég nagy spekuláns az úriember és közel van a 100-ik életévéhez. ;)
2022. febr. 12. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
89%
Utolsó, nagy külömbség hogy a vadpatkányok egy igénytelenség, ami csak a propagandát tolja. Telexen más is van.
2022. febr. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
85%

Egy hírportál nem hírportál ha k*rva anyázások vannak főcímekben, aki nem fideszes azokat becézik (Jákon, Makizaj, Szemkiloveto, Újhülye) kommentelői pedig verfertozott idióta vénekből és nácikból áll.

Ellenzéki és független portálokon is vannak nem odavaló emberek, de náluk messze nincs ez az arány.

2022. márc. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!