Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van az hogy csak Toroczk...

Miért van az hogy csak Toroczkai jár utána a "Great reset" globális tervezetének ,mikor ez mindenkire ki fog hatni?

Figyelt kérdés
[link]

2022. febr. 7. 17:29
1 2 3 4
 21/33 Koplárovics Béci ***** válasza:
67%

"Nem hiszem hogy bölcs lépés ennek a tudatában bagatelizálni,és szomorú hogy ezzel csak Toroczkai foglalkozik egyedül idehaza."


Ez nem bagatellizálás, "csak" a realitás.

2022. febr. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:

Nettó naívsag avagy idiotizmus (nem tudom te melyiket képviseled).


-kész tervezetük van

-szinte korlátlan anyagi forrásaik vannak.

-A világ összes nagyhatalmak folytatnak megbeszéléseket.

2022. febr. 10. 08:31
 23/33 A kérdező kommentje:

De bizonyára nincs itt semmi baj,tiszta véletlen hogy eggyidőtajt futott be a blm és az lmbtq is egy pandémiával megtolva.

Tudom számodra felfoghatatlan,de az első két ideológia tökéletesen alkalmas a társadalmak destabilizációjára az utóbbi meg globális gazdasági krízist okoz.(a halálozások mellett)

2022. febr. 10. 08:35
 24/33 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel az a probléma , hogy ebben nincs értelem. Oké a BLM meg az LMBTQ destabilizál. De ez csak Amerikában volt. Mi lesz Kínával, Japánnal, Dél-Koreával, Izraellel. Ott nincsenek ilyenek és vezető gazdasági és katonai hatalmak.

De kicsit konkrétabban. Mi történt eddig ?

Volt egy pandémia ami miatt tönkrement sok vendéglátós. Az autóipart részben érintette. A halálozási számok meg a béka picsája alatt vannak. Az országoknak megnőt az adóssága. De 2008-ban is ez volt. Akkor sem volt 1984 meg most sincsen az.

2022. febr. 10. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 Koplárovics Béci ***** válasza:
59%

"Nettó naívsag avagy idiotizmus (nem tudom te melyiket képviseled)."


Én egyiket sem, ne magadból indulj ki. Mondanám, hogy gondolozz, de minek? Már megtették helyetted.


"De bizonyára nincs itt semmi baj,tiszta véletlen hogy eggyidőtajt futott be a blm és az lmbtq is egy pandémiával megtolva."


Mint ahogy mindig egggggggggggggggggyidőben történik sok dolog. Van itt még más is, ami történik, azok biztos nem voltak leírva a tájékoztatóban.


"Tudom számodra felfoghatatlan,de az első két ideológia tökéletesen alkalmas a társadalmak destabilizációjára"


Minek oda az a sta? Debilizáció lesz az - amit tökéletesen hajtanak végre, mint azt látjuk az általad mutatott példán.


Szóval továbbra is élj csak a félelmeiddel. Én kösz, jól vagyok, és 2030 után is jól leszek.

2022. febr. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:
24 Nem,nem hiába tolja a cocacolán át a starbuckson át a fociig mindenki az lmbtq-t Régen volt Pride ez oké,(bizonyos keretek között),de nem volt pl a Nickelodeon lmbtq tartalmak.A yt-n se látthattal túl sűrűn melegekkel érintkező gyerekeket,most a megfelelő keresőszavakkal van egy csomó. A BLM ugyanez,gondolod hogy véletlenül van a baloldal részéről a momentumos "roma életek számítanak" programjuk,de a ferencvárosi ledöntött blm szobor is ez a kategória.De nem hiába van néger boleyn Anna és Hamupipőke stb se a netflixen. A sok részlet összeáll egy egésszé.
2022. febr. 10. 09:47
 27/33 anonim ***** válasza:
100%

#26 Ez Kínát konkrétan nem érinti ott nincsenek ilyenek. Pedig őket kellene erre kondícionálni hiszen ők lesznek a világ vezető hatalmai. Ott meg konkrétan az új SW filmben le kellett venni a plakátokról a fekete szereplő srácot. Éppen ez az ha ezekre keresel rá akkor valóban ezeket fogod látni. Ha most a laposföldre keresek rá akkor arról is rengeteg "tényt" fogok találni. De akkor ha speciálisan rá keresek.

Való igaz, hogy túl tolják sok esetben ezt az LMBTQ dolgot pl a Sex Education Netfilexen ilyen. De ettől nem értem, hogy a Rothschild , hogy akarja tőlem elvenni a 13 éves Audimat.

2022. febr. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 A kérdező kommentje:
Ázsiában sincs,mert nincs kiépítve még az a ""demokrata"" politikai háttér ami pl az EU-ban megvan. Amúgy Kína is rendszeresen folytat tárgyalásokat és nem csak a WEF-el. Ezért szeretem Toroczkait követni mert olyan forrásokat ad meg aminek utána is lehet nézni és a vélt vagy valós összefüggéseken elgondolkozni.
2022. febr. 10. 10:18
 29/33 anonim ***** válasza:
Én a toroczkait pont ezt nem szeretem hogy megad egy bizonyos anyagot ami az ő nézőpontját igazolja És ha utánanézel neki akkor valóban igaz de az összképet nem látod. Tehát nem tudod azt hogy ebből valóságban mi fog megvalósulni vagy éppenséggel mi nem
2022. febr. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 Koplárovics Béci ***** válasza:
47%

"Nem,nem hiába tolja a cocacolán át a starbuckson át a fociig mindenki az lmbtq-t"


Tudsz még márkákat vagy "nagy" neveket felsorolni? Mert ugyebár nálam még mindig csak a szánalmas konteó szintet ütöd meg. Sőt... Ugyebár "köztudott", hogy minden rendes konteó minimum azzal kezdődik, hogy köztudott, és minél több ismert, vagy annak tűnő nevet kell beleírni, hogy a birka tömeg valósnak vélje, és legyen hívő. Az értelmes és gondolkodó ember csak mosolyog a szánalmasokon, néhány kitartó pedig megpróbálja meggyőzni őket a lehetlenről: hogy egy újabb átverésről olvasnak. Naiv legfeljebb azért vagyok, mert elhiszem, hogy ez sikerülhet. Viszont ez sem igazán naivitás, mert a kicsit is értelmesebb birkákat legalább meg lehet győzni.


"Ezért szeretem Toroczkait követni mert olyan forrásokat ad meg aminek utána is lehet nézni és a vélt vagy valós összefüggéseken elgondolkozni."


Mármint a vélt összefüggések féligazságokra épülő magyarázataiért? Mint a KKK Hungary megalapítása? Ha már vélt összefüggések, akkor szerinted a KKK névválasztás egy SZÉLSŐJOBBOLDALI embertől szerinted teljesen véletlen? Nem mondom, ha Thürmer alapít valamit ilyen néven, az nyilván egyszerű tapintatlanság, butaság. De Toroczkaitól "véletlen" lenne?

2022. febr. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!