Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A lottót vajon manipulálják...

A lottót vajon manipulálják és a telitalálatot valójában a politikai elit rakja el?

Figyelt kérdés
Nem véletlen anonim a nyertesek kiléte!
2022. febr. 6. 17:31
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Semmi sem utal ilyesmire, és értelme se lenne.
2022. febr. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
23%

alapból nem hiszem de én ebben az országban SEMMIN nem csodálkoznék már


idáig jutottunk egy tolvaj falusi nímanddal

2022. febr. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%
nincs értelme ellopni, mindig pluszba vannak. megveszik a szelvényt, jön belőle X mennyiségű bevétel, ezt lefölözik és a játékosok saját pénzét kisorsolják. Ennyi. Minden szerencsejátéknál ugyan így működik, aki működteti csak a játékosok saját pénzét osztja valamilyen módon szét.
2022. febr. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
95%
A nyertesek anonimitását a Szerencsejáték Zrt. garantálja. Aki mégis úgy dönt, hogy nyilvánosság elé áll, megteheti. Te megtennéd? Eldicsekednél vele ország-világ előtt?
2022. febr. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
55%

Kár lenne ilyesmivel szórakozni amikor napi szinten 100-szor több pénzt tesznek zsebre.

Csak tavaly 14 ezer milliárd Ft adót szedtek be, erre még rájön a végtelen sok EU-s támogatás, na meg a cégektől befolyó kenőpénzek.

Ebből én magyar lakosként egy Ft-ot nem láttam viszont, úgy nagyjából a 90%-át ellophatják mert nem kerül vissza a rendszerbe, az biztos. Oktatásra, egészségügyre nem költenek, az utak olyan állapotban hogy terepjáró kell a belvárosba, közvilágítás a mi utcánkban pl. nincs már évek óta. Tudok olyan helyet Budapesten amit a mai napig nem betonoztak le.

Némi segély megy néhány embernek de ez elhanyagolható. Max pár milliárd lehet. Nagyjából olyan 1000 milliárd Ft-ot tesz évente zsebre az elit.

Persze majd jön a Fideszes troll aki megmagyarázza hogy de nem is, csakhogy egyetlen kézzelfogható bizonyítéka nincs! Csak az van, amit a saját bőrünkön tapasztalunk: a magyar ember egy Ft-ot nem lát viszont a befizetett adóból.

2022. febr. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
2%

igen, így van.

a sok buta proli meg elhiszi, hogy nyerhet.

én már a négyes létezésében is kételkedek, bár korábban még volt rá esély, de már arra sincs szerintem

2022. febr. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezt csak azok az ostobák hiszik, akik fel sem fogják, hogy a Szerencsejáték Zrt-nek édesmindegy, hogy ki viszi el a főnyereményeket, mert ígyis-úgyis 30-40%-os profitban vannak minden év végén.
2022. febr. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
93%
Nem.
2022. febr. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
46%

Simán eldicsekednék vele.

Ingyen sör a kocsmába ahová járok mindenkinek egy hétig!

2022. febr. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem hiszem. Pl. Puttón elég gyakran, úgy havonta 1-2x is beköszön nekem a 45000-es nyeremény!


Mondjuk, rendszeresen űzöm alaptéten, 50 húzásossal (Napi 1 max 2-szer.) És gyakran 10000 fölött terem rajtuk

2022. febr. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!