Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a március 15-i békemenet...

Mi a március 15-i békemenet útvonala?

Figyelt kérdés

#FIDESZ #békemenet #Orbán #Gyűlöletmenet
2022. febr. 4. 12:42
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Én szeretem a békemenetet. Utána mindig jót lehet röhögni a vonagló birkákkal készült interjúkon. Alavjú Orbán!
2022. febr. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%

Még nem hivatalos, de erről lehet hallani a tűz közelében.


A tömeg összegyűlik a parlament előtt, vezérünk elmondja a beszédét. Mindenki lábat csókol neki, majd a béke nevében elindulnak Ukrajna felé, hogy két frontról könnyebb legyen bevenni őket az Oroszoknak.

2022. febr. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A humor minden körülmények között fegyverünk!
2022. febr. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2022. febr. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Közben lesz tánc?
2022. febr. 9. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Már az is humor tárgya jobb helyeken, hogy az itt régóta kormányzó pártok szerveznek tüntetést, békeidőben (békemenet néven).

Ilyeneket a Kétfarkú Kutyapárt csinál, de az is szándékosan viccből (mellékesen, a szavazótáborukhoz képest megkockáztatom, hogy még nagyobb arányú részvétellel).

Értem én, hogy erődemonstráció, rengeteg külföldi résztvevővel (úgymond szimpatizánsokkal), de ez még abszurdabbá teszi.

2022. febr. 17. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A Békemenet március 15-én 12 órás gyülekezési időponttal, a Császár-Komjádi Sportuszoda melletti Elvis Presley térről indul – jelentette be a Magyar Hírlapnak Csizmadia László, a CÖF-CÖKA kuratóriumának elnöke. A résztvevők a Margit híd, Szent István körút, Alkotmány utca útvonalon érkeznek a Parlament elé, a Kossuth Lajos térre.
2022. febr. 27. 02:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!