Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A telex.hu menyire megbizhato...

A telex.hu menyire megbizhato hírforrás? Ott is vannak kamu hírek?

Figyelt kérdés
2022. febr. 1. 15:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
28%
Van igaz hír is ott? 😮
2022. febr. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
73%
Hazudni, szándékosan ferdíteni nem szoktak, de ellenzéki hangvételűek az írások.
2022. febr. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem érdemes kiindulni az elvesztett sajtooetek számából. Látszik, hogy melyik portálon mennyit hazudnak.
2022. febr. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
79%
#3 Én is ezt akartam írni, de a telex viszonylag új oldal, ha jól láttam nincs egyetlen helyreigazítási hírük sem. Nyilván egy Origonak könnyebb összegyűjteni, mert sokkal régebb óta aktívak. De persze valóban, ez is lehet egy viszonyítási alap. De például azt is lehet nézni, hogy az írók felvállalják-e a nevüket. A telexen mindegyik cikknél megtalálod hogy ki írta, míg pl. az origónál nem adják hozzá a nevüket, nem visszakövethető. Nyilván aki még a nevét sem hajlandó adni a saját cikkéhez, az kevésbé megbízható.
2022. febr. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
81%

#4

De tudod miért nem adják a nevüket hozzá? Talán ők is érzik, hogy erkölcstelen, amit tesznek, de a pénz beszél, kutya ugat, másrészt nyilván gondolnak arra is, hogyha véletlen kikapna a Fidesz, és hirtelen elfogy a money, akkor a büdös életbe nem kapnak új munkát.

2022. febr. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
82%
A telexen foglalkoznak az ellenzék ügyivel is. Kritikusabbak a kormánnyal, de nem hallgatnak el híreket. Ugyanezt el tudod mondani az Origoról, vagy a Mandinerről?
2022. febr. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
29%

Sajnos független sajtó nem létezik.

Inkább ferdítéseket láttam, kimondott hazugságot nem.

2022. febr. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
78%
#7 Idézz kérlek egy ferdítést!
2022. febr. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
72%
#7 a kormány a kesma birodalommal rájátszott arra, hogy nelehessen független objektív. A telex de annál is inkább a 444 az ami közelebb áll a függetlenséghez. Objektívnak meg objektív mind a kettő.
2022. febr. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
15%
Független Objektív Sajtótermék.
2022. febr. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!