Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Sok fideszes Márki-Zayról...

Sok fideszes Márki-Zayról alkotott véleményét a Fidesz-média befolyásolja, vagy tényleg meghallgatják amit MZP mond, és az alapján alkotnak véleményt?

Figyelt kérdés

Én sokszor azt érzem a kommentek alapján, hogy inkább az előbbi. Bár nem értek mindenben egyet MZP-vel, de szerintem amit a Fidesz lehoz róla az netto manipulatív hazugság, és sokan ugyanazt böfögik vissza.


Persze van amin én is módosítanék, ha részt vennék a marketingkampányukban, pl kevésbé kéne ellenséges hangnemet ütni, azt hagyjuk meg a Fidesznek.



2022. jan. 23. 15:04
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%

Tényleg meghallgatom, és mindig is rühelltem, már 3 éve is. Egy komplett idiòta, beteges hazudozò, ezen kívül buta és nárcisztikus.


Elég szégyen, hogy ezt az embert tudták kiállìtani. Odateszel egy macskát, az is jobb választás

2022. jan. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Igen! Erre a legjobb példa a 11es válaszoló
2023. szept. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem hallgatják meg. Jó példa volt erre, amikor Márki-Zay egyik fórumán felszólalt egy fideszes hölgy. Felsorolta az összes baromságot, amivel fideszes média eteti őket. Többek között azon volt legjobban felháborodva, hogy Márki-Zay Indiába küldené őt szemműtétre. Előkeresték a netről, és odatolták elé az eredeti vágatlan felvételt, hogy tessék, itt van, nézze meg. Amerikában küldik Indiába szemműtétre az embereket, mert ott jobban el tudják látni őket. Ő meg ennek mintájára Szegedre akarta küldeni a kiszomboriakat. A hölgy pedig eltolta magától a mobilt, hogy márpedig ő nem hajlandó megnézni, és csak fújta tovább a magáét.
2023. szept. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak a fideszesek, nagyon sok ellenzéki és bizonytalan sem hallgatta meg. Sőt, még az ellenzéki újságírók sem hallgatták meg, hanem továbbadták ők is, ahogy a fideszes médiában látták, hallották.
2023. szept. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!