Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akkor most pontosan mi is az...

Akkor most pontosan mi is az ellenzéki összefogás?

Figyelt kérdés
Márki-Zaytól eddig annyit tudtam meg az összefogás identitásáról, hogy ők a "nem-fidesz". Eddig oké. De arról még mindig nem mondtak semmit, hogy egyébként a Fidesztől függetlenül, eltekintve a Fidesztől, önállóan micsodák. Külön-külön tudom, hogy melyik párt miféle, de így, egyben nem tudom őket értelmezni, mert nem is adják meg erre a lehetőséget. Van egy "közös alap"-nak elnevezett írásuk, ami elvileg pont ezt a célt szolgálná, de az sem segít ilyen téren. Ilyen nagy általánosságokat még én is le tudnék írni, pedig én nem vagyok egy szakértő. Nem tudom/tudjuk, hogy mi is konkrétan az identitásuk azon kívül, hogy "legalább mi nem vagyunk a Fidesz". Lehet, hogy ez sok ellenzékinek ennyi elég is, de nekem nagyon kevés. Én azért ennél igényesebb kommunikációt szeretnék.
2022. jan. 23. 00:35
 1/6 anonim ***** válasza:
22%
"Külön-külön tudom, hogy melyik párt miféle," Akkor te egy zseni vagy, szerintem egy Momentum vagy eg LMP meghatározása még magának a párt vezetőinek sem menne.
2022. jan. 23. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2%
MiniFeri 😊
2022. jan. 23. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A kérdés több, mint jogos. És azt hiszem, itt keresendő az ok, hogy ebből idén sem lesz kormányváltás. Nehéz bizalmat szavazni valaminek, ha az a valami sem tudja önmagáról megmondani, hogy micsoda. Nem világos az identitás, homályosak a célok, már azon túl, hogy le kell váltani Orbánt. Jó, de mire? Azért váltsuk le, hogy ne fidesznek hívják a kormányt?

Ez így igen harmatos. Rettentően rühellem Orbánt, de szart szarra minek cseréljek? Inkább nem szavazok. Vagy másra szavazok.

2022. jan. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
"Ilyen nagy általánosságokat még én is le tudnék írni". Igen, és ezek az áltlánosságok nincsenek itthon, és szükség lenne rájuk...
2022. jan. 25. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#4 csak miután általánosságok, megfoghatatlanok és így számon se kérhetők. És éppen ezért nem több, üres lózungoknál.
2022. jan. 25. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem elég fontos lenne egy olyan nemzet, ahol nincs ennyire radikális utálat teljesen alaptalan dolgok miatt. Az alap életkedven változtat, hozzáálláson, ez meg már kihat mindenre
2022. jan. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!