Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Elúszott a baloldali népszavaz...

Elúszott a baloldali népszavazás. Ez is előrevetítheti az áprilisi bukásukat?

Figyelt kérdés

[link]


Valahogy nem tolongtak aláírni. Az emberek úgy látszik nem kérnek belőlük.


2022. jan. 20. 19:23
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
96%

#8 - "A Fidesznek összejött"


LOL. Egy aláírást se gyűjtött össze a Fidesz, mert nem kellett. De erre jön az egyszeri Fidesz szavazó és megünnepli, hogy milyen ügyes az ő vezére.

2022. jan. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
97%
Nehezen megy nekem a fideszes észjárást felfogni, de ha megvan a megfelelő számú aláírás, akkor mitōl is úszott el a dolog?
2022. jan. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
28%

12.Lehet arra értették,hogy hiába lett meg a megfelelő mennyiségű aláírás

akkor sem lesz semmi.A dolgok változatlanul haladnak a maguk útján tovább a tervek szerint.Tehát minden elúszott,mert nem történt semmi.

Ez csak kevesek hangja lehet,nem kell népszavazás.

2022. jan. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
93%
13 De ez baromság, ha megvannak az aláírások akkor ki kell írni a népszavazást. Hacsak Orbán szokás szerint holnap bejelenti, hogy annyira dübörög a gazdaság, hogy ezentúl 6 hónapig jár a segély. Ha van humora, hozzáteszi, hogy de cserébe felére csökken az összege.
2022. jan. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
14./Minden törvény annyit ér,amennyit betartanak belőle.Reméljük.
2022. jan. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Azért azt tegyük hozzá (erről a hetes hozzászóló tett is említést), hogy nagyon sokan nem vettek részt ezen a népszavazáson annak ellenére, hogy biztosak abban, hogy az ellenzékre fognak szavazni.


Én magam sem mentem el erre a népszavazásra. Ismerem a programjukat és számomra a legfontosabb az lesz, hogy április 3-án támogassam őket.


Természetesen ezt nem alaptalanul írtam. Személyesen is ismerek nagyon sok embert akik az ellenzékre szavaznak, de nem vettek részt a népszavazáson. Ez országosan felsokszorozódik. Bizony szoros menet lesz ez a választás.

2022. jan. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!