Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Belenyugszol ha nem az a párt...

Belenyugszol ha nem az a párt nyer akire szavaztál és drukkolni fogsz a győztes pártnak hogy jól tegye a dolgát?

Figyelt kérdés

2022. jan. 19. 18:37
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
25 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
69%

már 3 cikluson át drukkoltam hogy a fidesz jól tegye a dolgát


mire rájöttem hogy szerintük az ő dolguk a lopás

2022. jan. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%
10+ éve drukkolok érte hogy a Fidesz egy felvilágosult nyugatos országot vezessen, de folyamatosan úgy tűnik hogy a nyomorult korrupt keleti diktatúrák szintjére rángatják le az országot...
2022. jan. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Pedig a demokrácia erről szólna.
2022. jan. 19. 18:54
 4/5 anonim ***** válasza:
Eddig mindig úgy tettem.
2022. jan. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
91%

Kérdező, a demokrácia nem erről szól.

Nem ugyanaz tiszteletben tartani a választás eredményét és elfogadni hogy olyan kormány van amelyik nem tetszik, mint belenyugodni és utána már nekik drukkolni.

Ha nem azok nyernének akiket szeretnék akkor ezt elfogadnám, de nem nyugodnék bele és megpróbálnék mindent ami tőlem telik, hogy a következő választáson már ők nyerjenek.

Nem nekik drukkolnék, hanem az országnak, hogy a nekem nem tetsző politikusok is jó döntéseket hozzanak - vagy minél kevesebbet ártsanak legalább.

2022. jan. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!