Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha te lennél a kormányfő...

Ha te lennél a kormányfő milyen intézkedést támogatnál a coviddal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

2022. jan. 15. 20:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
80%
Titkosítani 50 évre.
2022. jan. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
84%
ingyenes parkolás
2022. jan. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
68%

Azonnali szerződésbontás a gyógyszergyárakkal, akik adják a propagandapénzeket, meg a who-val.

hagynám ezt az egészet lefolyni, kórházakat visszanyitnám.

És lám...mindjárt látná mindenki hogy kb mint az influenza átmenne a lakosságon, és folytatódna az élet tovább, mintha mi sem történt volna.

2022. jan. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
57%
4: kivéve annak, aki meghalt, meg aki majd évekig küzd a szövődményekkel.
2022. jan. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
79%

A kórházaknak adnék pénzt, hogy ne szuper baktériummal megszállott hajléktalan szállok legyenek. Gondolom a hadsereg is tudna apróságokban segíteni, amíg nem tudnám megoldani hogy kellő szaktudású jól fizetett szakember legyen.

Ha nincs elég hely, valamelyik stadion ideiglenesen kórháznak lenne kijelölve. Teszteltetnék mindenkit, aki bejön az országba.

Biztosítanám az oltás, maszk, fertőtlenítő elérést annak, aki akarja.

Hatósági árakat vezetnék be az orvosi egyetem tandíjára. Állami támogatást adnék annak, aki itt marad orvosnak.

2022. jan. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
87%

-Megszüntetném a különbségeket oltott és oltatlan között.

-Mindenkinek szabad döntése lenne az oltás felvétele.

-Komoly pénzbírságra számíthatna az aki oltatlant, vagy oltottat hátrányosan megkülönböztet.

-Nyilvánosságra hoznám az összes oltással összefüggő haláleseteket/megbetegedéseket.

-Stadionok helyett kórházakat építenék.

-Szorgalmaznám az ezen fajta otthoni tesztek elterjedését az országban. https://www.youtube.com/watch?v=zwLN0hjnzF0

2022. jan. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
84%

A labdarúgás és minden sport állami támogatásának azonnali leállítása és ezen pénzek átcsoportosítása az eü be.

Csak az arányok és értékrend béli eltorzultság miatti példa-

2020 novemberében futballista fizukra 180 milliárd, országos eü-re a covid 2. hullámában 50 milliárd....

A tesztelés ingyenessé válása és napi szinten elérhetővé tétele.

2022. jan. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
79%

Igen, kb amit a 6-os írt, az lenne a demokratikus.

Csak van egy olyan bökkenő, hogy ha én lennék a kormányfő, nyilván nekem is ki lenne adva a parancs, ugyanúgy, mint azoknak, akik most valóban kormányfők😃.

Ugye azt senki nem hiszi el, hogy Macron, vagy Orbán, vagy Ursula, vagy Johnson meg más vezető politikusok maguk találják ki a sok józanésznek is ellentmondó marhaságot?

2022. jan. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
93%

#8 Erre én is gondoltam, kizárt hogy maguktól találnának ki ilyen sok esetben emberellenes intézkedéseket.


Viszont ijesztő belegondolni hogy mi állhat a háttérbe.. Lehet hogy Európa is úgy fog járni mint Afganisztán és társai?!..

2022. jan. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
46%

Alkohol tilalom

Dohány tilalom

Az emberek elösször maguk egészségével tőrödjenek.Ne akkor kapkodjanak mikor baj van.

2022. jan. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!