Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fidesz bolt háborúja megmuta...

A fidesz bolt háborúja megmutatja, hogy mennyire is érdeklik őket az emberek valójában?

Figyelt kérdés

Mániájuk, Lázálom Jánossal az élen, hogy a magyarok menjenek már a magyar boltokba vásárolni, pl. CBA, Coop. De ezekben a boltokban az áruválaszték megrekedt egy 20 évvel ezelőtti szinten ráadásul drágább is, a saját márkás termékeik meg olyan szarok, hogy az is csoda, hogy emészthetőek egyáltalán.


Munkahelyként pedig szégyen, amennyit egy Aldihoz, Lidlhöz képest fizetnek.


Szóval az ember szívesebben vásárol ott a külföldieknél és szívesebben is dolgozik nekik.


Ráadásul mivel jól meg vannak az alkalmazottak fizetve ezért válogatni is tudnak a jelentkezőkből és a kiszolgálás, árufeltöltés stb. is sokkal színvonalasabb.


Szerintük, erre a megoldás az, hogy helyzetbe kell hozni a magyar láncokat és nem azokat kell felfejleszteni egy xxi. századi szintre, neeeeem, hanem jól keresztbe kell a többinek tenni, meg elgáncsolni őket, hogy hátha megunják és elhúznak, és akkor heje-huja a magyar láncok végre nyerhetnek!!!


Szóval, őket nem érdekli, hogy az emberek többet és jobbat tudnak ezeknél venni. Nem érdekli őket, hogy jobban megfizetik az alkalmazottakat. Nem. A lényeg az, hogy meg kell tőlük szabadulni, hogy a cimborák fostalicska boltjainak jobban menjen.


[link]



2022. jan. 15. 17:22
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom hány éve vettem rohadt süteményt a CBA-ban, viszont amilyen unott lekezelő fejjel néznek az eladók maga a társaság sem hiányzik.

A drága silány vackot inkább egyék meg.

Bezzeg amikor az ALDI-ban béna voltam, még majdnem ők fizették ki helyettem, hogy eltörtem az üveget.

Értem, hogy nem magyar, meg multi. De most ezért vegyek drága rossz terméket, amit csak átcímkéztek?

2022. jan. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
97%
Na jó a TESCO-ban is bunkózott már velem egy öregasszony. Az sem jó hely.
2022. jan. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!