Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » MZP olyan lesz, mint Orbán?

MZP olyan lesz, mint Orbán?

Figyelt kérdés
Csak butább és aggresszívabb formában?

2022. jan. 15. 00:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
6%
nem, ő pontosan 0 napig lesz min. elnök
2022. jan. 15. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
83%
Most komolyan kíváncsi lettem. Azon kívül hogy férfiak és vannak gyerekeik, mégis miben lenne bármikor is olyan MZP, mint Orbán?
2022. jan. 15. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
62%
Nem lehetnek ugyanolyanok, mert Mzp nem fog börtönbe kerülni. De a korrupt fideszesek köztük Orbán hadvezér elég nagy eséllyel.... remelem kaletaval kerul egy cellába
2022. jan. 15. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
18%

#4:


Szerintem te sem gondolod komolyan, amiket írsz. Azon kívül, hogy Zuschlag ült pár hónapt, mondj már egy politikust, aki börtönbe került, rendszerváltás óta!

2022. jan. 15. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
68%

#5 Pár példa: Hunvald György mszp 1 év, Gál György szdsz 8,5 év, kabai Károly mszp 3 év 6 hónap, Csonka Gáborné mszp 3 év, Ispánki László terézvárosi vagyonkezelő 4 év.

Mellé jöttek még egyéb személyek, mint Czeglédy, aki képviselői választási mentelmi jog miatt lett kiengedve a börtönből, meg Fürst György mszp-s alpolgármester, aki felfüggesztve kapott börtönt és még sokan mások.

Ezen felül persze voltak más politikusok is, fideszes is, meg olyan is akit nem gazdasági bűncselekmény miatt fogtak le.

[link]

2022. jan. 15. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
22%
Nem hiszem. Sokan már azt kritizálják rajta, hogy túl őszinte. Szerintem itt azt kapsz amit látsz, ami szerintem nem egy rossz dolog.
2022. jan. 15. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
0%

#7 Abban egyetértek, hogy nem rossz dolog, hogy látod mit kapsz ha MZP-t választod.

Mert láthatod hogy maga az amit MZP kínál, az milyen förtelmesen rossz és EZÉRT akinek esze van az nem választja.

2022. jan. 15. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
62%
Igen, ez lenne, ha megválasztanák. De még azt is kétlem, hogy végig tudna csinálni egy darab ciklust, nemhogy négyet.
2022. jan. 15. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
62%
Nem, most se az. Olyan amatőr politikai hibákat követ el amit Orbán sosem tenne.
2022. jan. 15. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
63%

#7 "Mert láthatod hogy maga az amit MZP kínál, az milyen förtelmesen rossz"

Pontosan miért is?

2022. jan. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!