Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem kéne lezárni legalább...

Nem kéne lezárni legalább Budapestet, az omikron variáns tömeges elterjedése ellen? Most 1-2 hónapig senki se ki se be.

Figyelt kérdés

[link]

Kásler azzal riogat, hogy napi 200 halott meg 8-9000 fertőzött lesz. Ráadásul még mindig nem tudunk sokat az omikronról, napról napra jönnek új hírek.

És sajnos mint minden rossz, ez is Pestről jön.



2022. jan. 12. 16:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
98%
Nem
2022. jan. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem legyen békemenet a vírus ellen!
2022. jan. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
8%

Igazából csak a befele utazást kellene korlátozni.


Úgy, mint a briteknél.PCR teszt, nem ám itt szórakozni az oltásokkal.

2022. jan. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
93%

Nem kell.

Ha igaz az, hogy ez egy enyhe tüneteket okozó variáns, ami gyorsan fertőz de nem juttat kórházba és nem öl meg olyan intenzitással, mint az előzők, akkor hagyni kell, hogy végigmenjen mindenkin akit csak elér. Azokat kell védeni akik veszélyeztetettek.

Kérdező, a vírus nem fog eltűnni az életünkből. Meddig akarsz még lezárások között élni? Nekem már elég volt ennyi.

És ne kezdj bele, vesztettem el közeli családtagomat, megszenvedtem már én is a járványt és be is vagyok oltva, sosem elleneztem. De valamikor vissza kell térnünk az életünkhöz.

2022. jan. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
97%

Az omikron elvileg gyorsabban terjed, de nem okoz olyan súlyos lefolyású megbetegedést, mint a korábbi variánsok. Nekem az elmúlt hetekben nagyon sok (oltott és oltatlan egyaránt) ismerősöm kapta el, mindenki 1-2 nap durvább megfázás tüneteit produkálta, utána elmúlt.


Úgyhogy szerintem most már nem lesznek korlátozások, most tényleg van rá esély hogy úgy alakuljon ki a nyájimmunitás, hogy nem hal bele az ország nagy része (nyilván vélemény kérdése, hogy erre eddig is mennyi esély volt).


Kellene is, mert a jelenlegi negyedik hullám után már sorban áll az ötödik, és a cipruson múlt héten felfedezett deltakron elnevezésú új mutáns.


Meg szerintem tele is van a töke már mindenkinek a járványügyi intézkedésekkel, bármit csináltunk, oltakoztunk, lezártunk, karanténoztunk, maszkoztunk, járványgörbét laposítottunk, nem lett jobb tőle. Az a kormány aki áprilisban választást akar nyerni, nem fogja elkezdeni újra szívatni a népet.

2022. jan. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
97%

nem


elég nagy hülyeség lenne

2022. jan. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Távoktatás!!
2022. jan. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
69%
Inkább segíteni kellene a terjedését pl a maszk betiltásával, hogy gyorsan immunizálódjon mindenki.
2022. jan. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
97%
Az ingázó dolgozónak te biztosítasz lakhatást vagy bejársz dolgozni mindenki helyett? 🙂
2022. jan. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
94%

Előbb gondolkodni, aztán kérdezni. Tovább gondolkodni, utána lehet állítani is.

A tömeges elterjedés megvalósult. Mindenütt, ha nem is egyforma mértékben. Kásler nem riogat most kivételesen. Tegnap 7883 új fertőzés. Nem lesz, volt. Az omikronról elég sokat tudunk ahhoz, hogy kezeljük. De nem akarjuk.

Nem pontosan fogalmaztál a helyet illetően. Pest alatt a Parlament épületét érted? Az azért nem egész Pest.


Ja, te még azt képzeled, lehet mindent lezárni? Már régen nem.

2022. jan. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!