Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Alig várom, hogy vége legyen...

Alig várom, hogy vége legyen ennek az kampánynak. Ez normális?

Figyelt kérdés
Nekem már elegem van ezekből a kampányokból. Évről évre durvább. Egyre több kamut találnak ki. Jönnek majd a koholt korrupciós ügyekkel hogy hány trilliót lopott az egyik, a másik napi agymenése milyen energiaáremelés, milyen alázta meg a választókat, milyen jelzőt mondott rájuk, milyen jutyúb video jelent megint meg. Ezek rém unalmasak és bosszantóak. Én már csak azt várom legyen vége ennek az egész kampánynak és élhessük nyugodtan tovább a normális életünket, ahogy eddig. Vademberek, meg ovikba járó cicafiúk nélkül boldogan. Ugye nem vagyok ezzel egyedül? Más is unja már ezt a felhajtást itt 3-4 évenként?

2022. jan. 12. 11:34
A kérdező szavazást indított:
igen
én élvezem, kell a cirkusz a népnek
kell csámcsogni valamint, de már túltólják
én meg sem hallom, egyik fülemen be másikon ki
27 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
22%
Én egyrészt várom is, hogy vége legyen, és normál kerékvágásba kerüljenek a dolgok, másrészt addig jól szórakozom. MZP megmozdulásai mindent visznek.
2022. jan. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%

✅ Ez csak rajtad függ, hogy teret engedsz-e a politikának/híreknek vagy sem!

✅ Aki nem követi figyelemmel a politikát, azokban nincs ilyen érzés :D

2022. jan. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
64%
12 éve egy qva kampányban élünk, tényleg vége lehetne már ennek!
2022. jan. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%

2


Ez oké. Csak, amikor olyan társaságban vagy, hogy kibukkan, akkor neked is nyílik a bicska, nem?


ÉS általában fidesz oldalról jön ez a beszólogatás. Ja, meg olyan is van, aki totál ekézi az ellenzéket, bezzeg a fideszt nem ekézi, mégsem jár szavazni.


Hogy lehet az ilyen vitatkozós embereket (pl. kollégákat) leszerelni?

2022. jan. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
8%

Ezért menekültem el abból az országból.

Egyszerűen elegem volt amint a páwafejű szivárvány soyboyok meg az alpári prolik kőbányaival a kezükben mocskolódnak egymás ellen és ha nem akarsz kőbányais alkesz megbarnult fideszes lenni vagy lenyalt hajú marxot olvasó langyi-bangyi búzácska akkor vagy ezek vagy azok mocskolni fognak téged is

2022. jan. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
52%

(#4.)

✅ Az én környezetemben, és úgy általában az ellenzékiek (pontosabban kormány-ellenesek) szoktak bele kezdeni a politikai témákba, hisz az elégedetlenségi magatartás hamarabb megnyilvánul, mint az elégedettségi magatartás.

✅ Sőt, ez logikus is, mert egy X szavazó - ha elégedett az X kormánnyal, akkor nem nagyon törődik a politikával, ellentétben az Y szavazó - aki számára nyomatva van az X kormány-ellenes propaganda - és általában mindig is így van és lesz, mert az elégedetlenkedés hamarabb hangot ad, mint az elégedettség :)

2022. jan. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
30%

(#3.)

✅ Nem 12 éve ! Hanem 16 éve :D

✅ 2006-ban szerintem sokkalta erősebb politizálás/politikai hangulat volt jelen, mint most ! :D

✅ 2006-2010-ig sokkal erősebb volt a kormány ellenes hangulat mint most !

✅ Üsd be GOOGLE-be : BUDAPEST in TANK 2006 :D 🇭🇺🇭🇺🥷🥷🥷🥷🥷💣💣💣💣🇭🇺🇭🇺

2022. jan. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
15%

(#5.)

🇭🇺 Észrevételem alapján : A Fideszeseket nem nagyon zavarja/ta, ha nem vagy FIDESZES, nekik annyi elég ha nem szavazol / nem állsz át a bal oldalra :D

🇭🇺 Nekik már az is elég. Azzal is megelégszenek :)

🇭🇺 Viszont a bal oldal NEM ! Pont olyanok, hogy aki "NINCS VELÜNK AZ ELLENÜK VAN" !

🇭🇺 LÁSD : MZP ( mindenkit le FIDESZ bérencezik - aki nem az ő pártján vagy oldalán áll )

2022. jan. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
51%

8: Kiscsíra, nagyon el vagy te tévedve:

Kádár mondta: aki nincs ellenünk, az velünk van!

Orbán mondta: aki nincs velünk az ellenünk van!

Ebbe aztán bele is hülyült O1G, mert egyre kevesebben vannak vele!

2022. jan. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
12%

(#9.)

✅ Most NEM Orbánról van szó, hanem a szavazóiról.

✅ És a FIDESZES szavazók, nem ilyenek - "hogy aki nem FIDESZES, az a Gyurcsánnyal van".

✅ Az (#5.-ös) pont a magad fajták miatt ment ki külföldre, mert te balosként már egyből "lecsírázod" azokat akik egyik oldalon sem állnak(jelen esetben:engem lecsíráztál) MERT NEM ÁLLOK MZP oldalán.

✅ Kiválóan demonstrálod a példám, mivel én nem állok az MZP balos oldalon, egyből sértegetsz ("kiscsíra") ahogy azt a balosok szokták, és az #5.-ös pont a magad fajták miatt ment ki.

✅ Köszönöm, hogy megerősítetted a hozzászólásom, és kiváló példaként szolgáltál.

2022. jan. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!