Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán Viktor fizetőssé tenné...

Orbán Viktor fizetőssé tenné a kórházi ellátást, mit gondolsz erről?

Figyelt kérdés
Április 3. Választás!
2022. jan. 11. 19:04
 1/9 anonim ***** válasza:
8%
Miért írsz ki ilyen hülye kérdéseket a MZ-ssel együtt?
2022. jan. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
14%
Tele van ripacsokkal ez az oldal
2022. jan. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
4%
Azt, hogy kevered a szezont a fazonnal, MZP-t kellett volna írnod.
2022. jan. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
66%

3


Olvass!


Ugyanez a ripacs ezt a kérdést kiírta MZP-vel is!

2022. jan. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
81%
Gyakran már hónapokra előre lehet csak időpontokat kapni orvoshoz, úgyhogy aki értelmes időben akar orvos elé kerülni, az már most is fizet. Az állami egészségügy leromlása a fizetős felé tereli az embereket már most is.
2022. jan. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
80%

Most is fizetős, 2X fizetős.


Egyszer befizeted az egészségügyi hozzájárulást, aztán ha bajod van nincs orvos aki ellásson és 1-2 éves várólistára kerülsz, mivel ezt nem tudod kivárni elmész magánba amiért megint csak fizetsz.

2022. jan. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
69%
6-os, a számból vetted ki a szót, ugyanezt akartam leírni. Nem látnak el senkit, aki nem covidos.
2022. jan. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem már most is fizetős, mert valódi ellátás nincs, csak a magánegészségügyben.
2022. ápr. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
82%
Már most is fizetünk érte adók formájában, mert levonnak egy halom pénzt tb és egyéb jogcímen. Közben aki meg akar gyógyulni, az magánorvoshoz megy, mert az államiban heteket vagy hónapokat kell várni, hogy ellássanak. Akkor is úgy teszik, hogy nagyobb eséllyel rosszabbul leszel, mint előtte. Én is ott csináltattam egyszer a fogtömést és előtte semmi baj nem volt a fogammal, utána rövidesen gyökérkezeltetnem kellett, majd kihúzni, mert egy tömést sem tudtak rendesen megcsinálni. Ez előfordulhat a magánorvosnál is, de ott legalább időpontot kapok és nem kell egy napot ülni a lepusztult rendelőben.
2022. ápr. 21. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!