Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hány olyan ember lehet, aki...

Hány olyan ember lehet, aki személyes érdekből szavaz a Fideszre?

Figyelt kérdés

-Eleve van a Fidesznek és KDNP-nek egy 35.000 + 8.000 fős tagsága, és ezeknek az embereknek van családja is.

-Van sok szervezet, amibe a kormány tol pénzt sportszervezetektől egyházakig, és ezeknek a képviselőinek (és azok családjainak) is az az érdeke, hogy a Fidesz folytassa ezt a tevékenységét.

-Van egy rakat vállalkozó, aki jó kapcsolatot ápol a helyi fideszes urasággal, ezért a vállalkozása kap támogatásokat, de legalább is előnyt élvez a konkurens vállalkozóval szemben.

-Vannak azok a karrieristák az állami hivatalokban, Fidelitasban, fideszes médiaorgánumoknál stb. akik azzal számolnak, hogy ha sokat csaholnak az asztal körül, akkor egyre nagyobb morzsák hullanak le nekik is.


Már ez egy bőven százezres nagyságrendű tömeg, és még biztos ki is hagytam több csoportot!


2022. jan. 11. 10:11
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%

#19. Hát persze. Aki ellenzéki, az bölcs és jó megfigyelő, és látja az Orbánt leleplező hatalmas igazságokat. Aki meg Fidesz-szavazó, ahhoz nyilván nincs bekötve az internet. Csak a szokásos, ugorhatjuk. :)


Azt azért megsúgom (bár pontosan tudom, hogy a véleménybuborékodat ez sem pukkasztja ki, azt majd a következő választási vereség fogja), hogy nálad sem tények vannak, neked is csak véleményed van. És képzeld, a buta fideszeseknek is. Bizony. :)

2022. jan. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
34%
nyilván választási vereség lesz a baloldalnak, nincsenek illúzióim. ilyen emberrel mint MZP meg pláne nem. nincs véleménybuborékom, csak nyitott szemmel járok, ezen kívül én tényleg tapasztaltam a saját bőrömön, és láttam közelről is, hogy mit csinálnak és hogyan, neked erről nem hiszem, hogy túl sok fogalmad van.
2022. jan. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
#22. Kik csinálnak és mit? Mit jelent a közelről? Honnan veszed, hogy nekem miről és mennyi fogalmam van (persze nyilván onnan, hogy ha én is láttam volna, amit te, gondolkodás nélkül ugyanazt szajkóznám, mint te)? Megannyi kérdés, igen kevés konkrétum. De nem szeretném kétségbe vonni. Csak annyit kérek, hogy te se próbáld meg mástól elvitatni, ha nem úgy lát valamit, mint te, mert aki szerint a másik oldalon a hülyék vannak, az csak saját bődületes elfogultságát bizonyítja. Ez politika, nem pedig tudomány, nincsenek objektív igazságok.
2022. jan. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!