Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Márki-Zay Péter tervei szerint...

Márki-Zay Péter tervei szerint alakulhat minden?

Figyelt kérdés
Jelenleg azt látom hogy a pártok mintha idomítatlanok lennének MZP számára és mint egy kutyasétáltató akinek 6kutyával kell sétálnia és 6 felé szeretnék húzni Őt.Eközben a pártok fenntarthatják identitásukat az összefogáson belül nem kell idomított kutyaként viselkedniük a köznyilvánosság elött és emiatt nem is morzsolódnak le a szavazók amiatt hogy "becsicskultak volna" MZP-nek minden téren.MZP viszont hatalmasat villant majd mikor választások elött egy tökéletes bravurral egyirányba csettinti a pártokat ahogy az előre meg is van beszélve, csak így nyerhetnek pár hónap mulva és MZP lesz az erőskezű Miniszterelnök jelölt aki megidomította az összes pártot.Csodálatosan rátermett irányító képében fog tündökölni akire minden ellenzéki szavazó mámorosan leszavaz.
2022. jan. 7. 10:51
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
42%

10-es Az előválasztáson eldöntötték a választók, hogy Márki-Zay Péterrel akarnak nekimenni Orbánnak. Ezt fel kellene fogni, akkor is, ha van, akinek savanyú a szőlő.


Ahelyett, hogy pl. Jakab Petike is beáll és a fidesz média szándékos félremagyarázásáért szidja meg hülyézi Márki-Zayt inkább vennie kéne egy nagy levegőt és arra koncentrálni, hogy ilyenkor arról nyilatkozzon, hogy nem ezt mondta, és tessék itt is látszik, hogy a Fidesz média hogy próbálja hazugságokkal kinyírni a közös jelöltet.


Márki Zaynak abban igaza van, hogy szinte ő az egyetlen, aki képes volt felfogni ezt az agyával, hogy Ő a jelölt, ŐT választották, nem mást és végre mindenkinek támogatni kéne, nem úgy állni hozzá, hogy akár az ő kárára is fényezik saját magukat. Végül is, tényleg kényelmes jó fizetésért meg költségtérítésért bemászkálni a parlamentbe. Még a 2/3 is kényelmes, mert rá lehet fogni, hogy úgyse tudnak semmit tenni és még dolgozni se kell így!

2022. jan. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
10# Márki-nak csak a fideszesek szólítják MZP-t.Most elsősorban nem a te véleményed édekel de ezért ne haragudj meg.
2022. jan. 7. 11:29
 13/16 anonim ***** válasza:
24%

12 #1.te meg azért ne haragudj meg, hogy egy általad feltett kérdésre válaszoltam, amit kommetáltál, amire pedig reagáltam. Hoppá...

2."Márki-nak csak a fideszesek szólítják MZP-t"

Na ez még már a nettó baromság, ennek megfelelően, aki így, ilyen "dogmák" szerint ítél meg valamit, az a szememben nem gondolkodik, hanem csőlátású, korlátolt. Ne haragudj, de ezzel kapcsolatban még én nem vagyok kíváncsi a véleményedre... csak szólok, nem vagyok Fideszes. Úgyhogy nyugodtan dobhatod is a teóriádat a kukába!!

2022. jan. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
24%
12# miért, ezek szerint te csak ők olyan hozzászólásokat szeretnél, hogy igen, MZP nek minden sikerül, semmi sem menti meg a miniszterelnöki pozíciótól. Már bocs, de nagyon hülye vagy.
2022. jan. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
24%
12# igen MZP tervei szerint alakulhat MINDEN, érted, MINDEN, sőt még a MINDEN IS!!
2022. jan. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
:)
2022. jan. 7. 13:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!